Skocz do zawartości
MacOSek

Tom Clancy's The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Nikt jeszcze tematu nie założył? Jak dla mnie największa niespodzianka targów. Nowe IP, świetna grafika, autorski silnik który śmiało może konkurować z CryEngine czy Frostbite.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Polecam gameplay na Gamersyde: http://gamersyde.com/news_e3_the_division_images_and_gameplay-14153_en.html Z początku myślałem, że to CGI Dołączona grafika

 

Oficjalna strona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pomijając samą grafikę, która miażdzy, to sama gierka może być dość ciekawa, fajny klimacik może być. Jedynie problemem może być to, że jeśli gra będzie bardzo nastawiona na grupę, to może być trudno znaleźć 2-3 inne osoby które będą miały czas na grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to na co czekalem !! Taki tytul jak The Division jeszcze bardziej utwierdza mnie w tym, ze zaopatrze sie w PS4. Mam znajomych, ktorzy rowniez sie nagrzali :) Gralismy razem w MoH:AA i czekalismy na cos takiego :) ciekawi mnie tylko jak duze beda mogly byc grupy. Graficznie i klimatycznie gra zrobila na mnie oblzymie wrazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy efekt pary dynamicznie zmieniającej kolor pod wpływem świateł samochodu (1:45-1:50) był zastosowany w jakiejś innej grze?

 

Na pewno było coś takiego w Stalkerze. 

 

A The Division zapowiada się świetnie. I świetnie, że będzie na PC.

Edytowane przez Gacek18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze zapowiada sie ciekawie. Zwlaszcza oswietlenie map. Dynamiczna pogoda i pora dnia. Coz nowe konsole w koncu powinny pchnac grafike do przodu.  Ale tak jak Orgiusz wspomnial oby dopracowali ja, bo to co bylo z Ghosts (mozna o babolach technicznych poczytac w recenzji na purepc) czy (dalej jest) z BF4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie co recenzować i sadzić szyderę :D Jak ludziska złożą kolejne pre-ordery, żeby sfinansować ten cyrk, to ostatecznie zwątpię w inteligencję homo-sapiens. Kolejny krok to będzie start pre-ordera trzy lata przed planowaną premierą i brak gry albo obowiązkowe  DLC odblokowujące kampanię  :)

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba przyznać, ze efekty wizualny robiły piorunujace wrazenie. Zalozenia samej gry również prezentują się ciekawie, ale jednak marzył mi się tytuł o pięknej oprawie przy którym spedze jakiś czas wracając z roboty. Pozostaje czekać do premiery, pierwszych recenzji (Caleb licze na Ciebie ;-) ). Narazie pozostaje dota i nadzieja na 3 część darksiders.

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na pc potną, żeby użytkownikom ps4 nie było przykro. ;/

Ja jestem ciekawy jak długo jeszcze wychodzące nowe tytuły będą specjalnie przycinane na PC do poziomu jakości grafiki z ps4 zanim się devy ogarną.

 

Tapatalk @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem dlaczego to tak robią. Tylko pytanie właśnie ile jeszcze czasu to potrwa i ile gier na tym ucierpi. Mam nadzieję, że chociaż GTA V na pc nie będzie specjalnie obcinane względem wersji ps4...

 

Tapatalk @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem dlaczego to tak robią. Tylko pytanie właśnie ile jeszcze czasu to potrwa i ile gier na tym ucierpi.

Do czasu Xbox Two i PlayStation 5 :> Chyba nie sądzisz, że mocy konsolom z wiekiem będzie przybywać? Wprost przeciwnie, więc trzeba nastawić się na podobne sytuacje w wykonaniu Ubi. Opamiętanie nie przyjdzie, dopóki kasa leje się strumieniami :/

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...