Skocz do zawartości
MacOSek

Tom Clancy's The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Tia a wiesz ile zamknięta beta trwa?:D od 29 stycznia do 31 stycznia (dla PC/PS4) albo od 28 stycznia (dla XboxOne). Wstrzymam się chyba do marca a w tym miesiącu przeznaczę pieniążki na nowego Dying Light'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz do bety na Allegro jest za dziewięć złotych - ew. można liczyć na jakąś dobrą duszyczkę, że odstąpi dostęp do bety - więc można obadać, czy gra po premierze w ogóle będzie działać - bo chyba beta nie będzie lepiej śmigać niż finalna wersja, co nie? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie brzmi co wrzucą w grę skoro reklamowali się "zamówisz preorder - masz betę" ktoś zamówi np w lutym i co ? ;) Może jakiś bonus w multi ? Wogóle jak to ma działać? Wiem że jest jakiś dark zone w którym każdy walczy na każdego, a tak po za tym to działa na zasadzie gta online? Jesteś na misji - nie spotkasz nikogo oprócz swojej ekipy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge odstapic swoj klucz do bety bo i tak nie zdaze tego pobrac. Mam go z humble bundle, ale jest jeszcze nie aktywny - sprawdzalem. Zrobie powiedzmy mala zagadke, wrzuce klucz bez ostatniego znaku i ktos pierwszy ten lepszy :) Chetni na cos takiego ?

 

EDIT: 

Nie było chętnych więc kodzik sobie powędrował...

Edytowane przez logimen
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ludzie nie zamawiali tych cholernych pre-orderów to do bety by zrobili pewnie łatwiejszy dostęp, ale po co jak można przecież je sprzedać XD

 

Zarejestrowałem się do bety, może się uda bez wywalania hajsu w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja zastanawiam się czy w ogóle kupować ten tytuł, jeżeli te założenia zostaną potwierdzone: 

 

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/the-division-wystartuje-tylko-z-jedna-mapa-reszta-bedzie-dostepna-po-zakupie-platnych-dlc

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja zastanawiam się czy w ogóle kupować ten tytuł, jeżeli te założenia zostaną potwierdzone: 

 

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/the-division-wystartuje-tylko-z-jedna-mapa-reszta-bedzie-dostepna-po-zakupie-platnych-dlc

podobna sytuacja jest z nowym hitmanem. 

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja zastanawiam się czy w ogóle kupować ten tytuł, jeżeli te założenia zostaną potwierdzone: 

 

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/the-division-wystartuje-tylko-z-jedna-mapa-reszta-bedzie-dostepna-po-zakupie-platnych-dlc

No to całe UBI :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dnia zapowiedzi byłem starsznie nakręcony na ten tytuł, ale im bliżej premiery tym gorzej. Cały ten shitstorm odnośnie obcięcia grafiki mi zwisał, ale to co teraz wychodzi na jaw sprawia, że gra chyba wyleci z listy rzeczy do ogrania. Najpierw to info o mikropłatnościach, a potem o DLC. Do tego dochodzą gameplaye, które IMO, nie porywają. Jakieś to wszystko takie miałkie i nijakie. Najbardziej jednak liczyłem na jakąś konkretną fabułę, ale teraz jestem prawie pewien, że będzie to mocny średniak nijak nie wart zakupu (szczególnie jeśli uwzględnimy dodatkowe DLC). Trzeba poczekać do premiery, ale ja raczej podejde sceptycznie do tematu. Ludzie sie pluli o to jak został Battlefront obciety, ale UBI widze chce wyznaczyc nowe standardy w tej dziedzinie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podoba te nakręcanie się na taki super mega feture jak zamykanie otwartych drzwi samochodów :P Jak zobaczyć obojętnie jaki gameplay, to 95% samochodów ma te drzwi lekko uchylone, żeby było się czym podniecać ;p

 

To jednak, że tych drzwi już otworzyć i wykorzystać jako osłony nie można to jakoś takiego hypu nie zebrało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo jak kolega powyżej, byłem napalony na tą grę - grafika nie interesuje mnie bo wkońcu to gra mmo. Ale jeżeli w survivalowym świecie nie mogę wymienić się przedmiotami między członkami klanu (ugrupowania, elity jak zwał tak zwał), nie mam całej mapy (no dobra np Lineage 2 w którego grałem przez około 6-7 lat - z każdym dlc dostawał nową mapę (ale te dlc były darmowe)). Czy inne durne pomysły, które mogą niedługo wypłynąć (pewnie zrobią że jeżeli chcesz by Twoja postać miała np brodę kup DLC!) to ja również poczekam. Hit czy Kit? (80% na KIT! szczególnie że cena na muve.pl [dla przykładu] już spadła o 10 zł a jeszcze premiera nie miała miejsce). Dodatkowo 2 dni BETY to jest żałosne - chociaż wcale im się nie dziwie, ludzie nie poznają całej mechaniki przez te 2 dni (w 7 już by mogli). Najgorzej że ubishit wydaje w tym roku również nowe ghost recon (co również ciekawie się zapowiada ale ....) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze dobija jedna rzecz. Niby drobiazg i pewnie można to wyłączyć w opcjach (gorzej jeśli nie), ale nic tak dla mnie nie niszczy klimatu i imersji jak te cholerne liczby wyskakujace z przeciwników przy strzelaniu. Poza tym niby widzimy wykorzystanie dosyć nowoczesnych gadżetów, ale nie wygląda to na sci-fi. Czemu więc cały HUD przypomina bardziej Mass Effect czy Dead Space, a nie "przyziemnego" shootera?

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kupa będzie i tyle. niech dołożą to do jakiejś gazety.

wystarczyłoiby The Last of Us z otwartym światem. ale nie. musi być wersja z UBIkacji. dodając do tego debili w multi i można podziękować;]

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...