Skocz do zawartości
MacOSek

Tom Clancy's The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Szło pełną mocą łącza, jakoś nieco ponad godzinka i było po sprawie ;-) Teraz trzeba czekać :D

No to mnie dziś czeka zasysanie

Leci pełnym łączem :)

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś miał jakiś zbędny klucz do bety to chętnie przygarnę :)

 

 

EDIT: udało mi się wyhaczyć kod na Twitterze :D także tego...

 

Jak mi się uda zdobyć jeszcze jakiś (bo atakowałem ich z 2 profili) to się podzielę ;)

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz nie wypisujesz w uplay tylko na stronie bety gamoniu.

 

Taptaptap Mlais M52

 

Do UPlay Launchera nie mogę się zalogować gamoniu więc jak mam pobrać betę? Mam bana na ip nie wiem za co bo jedyna gra od Ubi w jaką grałem do Beta tej ich hu jowej samochodówki The Crew.

 

EDIT: dobra już działa i pobieram bete

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie info. Gra na sprzęcie z podpisu. GTX 970 podkręcony na prawie 1.5 GHz na rdzeniu. Nie ma mowy o stałych 60 klatkach i płynnej grze na max ustawieniach. Gra wygląda gorzej od GTA V i chodzi znacznie gorzej od GTA. Brawo Ubi :lol:

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak kupa ?

 

 

Według mnie jest słabo. Kto oglądał pierwsze trailery będzie zawiedziony. Tak na szybko. Nie czuć klimatu. Strzelanie przypomina walenie z pistoletu na kulki pociski tak wolno lecą. Interface jest wkurzający.

 

Screeny z ustawień max.

 

http://imgur.com/a/xWXnw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest słabo. Kto oglądał pierwsze trailery będzie zawiedziony. Tak na szybko. Nie czuć klimatu. Strzelanie przypomina walenie z pistoletu na kulki pociski tak wolno lecą. Interface jest wkurzający.

 

Screeny z ustawień max.

 

http://imgur.com/a/xWXnw

czyli już można odpalać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tragicznie, ale też nie jest super, jak zapowiadali ;-)
Na tę chwilę na pewno poczekam z zakupem, szczególnie, że ujawnili zawartość SP i nie ma słowa o brakujących dzielniach, więc albo będą w darmowych aktualizacjach, albo w ogóle ich nie będzie :D  Tak czy owak nie wiadomo kiedy będą, może za parę miesięcy, może za rok i trochę szkoda wydawać hajs na wybrakowany towar, bo wiadomo, że po pewnym czasie gra zacznie przypominać tę z pokazów (albo UBI albo moderzy) ale obcięty content to już inna bajka ;-)
Wieczorkiem obadam więcej, Season Pass zawiera:

- Underground: podziemia NY;
- Survival: tryb przetrwania w wyjątkowo nieprzyjaznym środowisku;
- Last Stand: tylko tytuł podali, nie wiadomo o co kaman ;-)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest słabo. Kto oglądał pierwsze trailery będzie zawiedziony. Tak na szybko. Nie czuć klimatu. Strzelanie przypomina walenie z pistoletu na kulki pociski tak wolno lecą. Interface jest wkurzający.

 

Screeny z ustawień max.

 

http://imgur.com/a/xWXnw

 

Ale mydlo !! Ja pierdziele, oni sie nic nie nauczyli po aferze z WD. Dalej mysla, ze bezkarnie beda sprzedawac tego bubla z ucieta zawartoscia. 

Nie zobacza moich zlotowek. O nie. Wole kupic Tomb Raidera, choc bym mial zagrac w niego 5minut.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...