Skocz do zawartości
MacOSek

Tom Clancy's The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle, w przypadku ubisoftu nawet po dwóch patchach od premiery nie było to tak oczywiste :p Co do cheatów to podobno na testy nie były odpalone zabezpieczenia i można było działać na lewo do woli :D Żeby się nie skończyło jak w GTA 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak się okaże, że gra się dobrze sprzedała to wcale bym się nie zdziwił jak by zrobili kolejne części i zamiast NY przeszli do innych miast w USA lub w Europie. To by nawet było fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak się okaże, że gra się dobrze sprzedała to wcale bym się nie zdziwił jak by zrobili kolejne części i zamiast NY przeszli do innych miast w USA lub w Europie. To by nawet było fajne :)

 

Fajne to by było gdyby okazało się, że Virus po jakimś czasie zacznie zamieniać ludzi w zombie. I na ulice wyjdą setki zombiaków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to by było gdyby okazało się, że Virus po jakimś czasie zacznie zamieniać ludzi w zombie. I na ulice wyjdą setki zombiaków :D

:D Też już się zastanawiałem jak by to było w tej grze z zombiakami :) ale wątpię żeby na coś takiego poszli ze względu na sygnowanie gry nazwiskiem Toma Clancy przez co wykluczają się z różnych dziwactw.

 

No chyba, że zrobią jakiś event tego typu na halloween czy coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma potencjał, tylko chyba UBI nie wie jak się robi porządne demo i wycieli z 70% tego co by graczy zachęciło. Jeśli zapanują na citerami i będą wspierać gre jak twórcy WARFRAME będzie bardzo dobrze, ....hehehhale to UBI, ja na nic nie liczę.

 

Kilokush wysłałem zaproszenie na upaly, ale chyba już nie pogramy.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż tyle, oby coś dodali, bo nawet skrzynie w dark zone są zbugowane. Dziś jestem o 23.

 

StoProGratisPL

 

Taki mam nick na Uplayu. Wysłałem Ci zaproszenie. Ja właśnie gram, nie wiem do której ale do 23 spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma potencjał, tylko chyba UBI nie wie jak się robi porządne demo i wycieli z 70% tego co by graczy zachęciło. Jeśli zapanują na citerami i będą wspierać gre jak twórcy WARFRAME będzie bardzo dobrze, ....hehehhale to UBI, ja na nic nie liczę.

 

Kilokush wysłałem zaproszenie na upaly, ale chyba już nie pogramy.

 

Tylko Warframe jest teoretycznie darmowe a The Division z season pass (bez tego nie ma zbytnio sensu kupować jeśli ktoś chce dłużej pograć) to pewnie koszt ok 300 zł na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś nie pasuje ten cały system osłon (myślałem że to tylko opcja ale z tego co widziałem po filmikach to reklamują to jako atut w grze [sic!]). Nie wiem czy zakupię, napewno preordera nie wezmę. Zobaczymy jak Ubi będzie wspierało tą grę (czy mapa będzie rozwijana) bo jeżeli odkręcą się na pięcie to nie widzę sensu bawić się tym (poza tym wychodzi nowe naruto(z season passem) + dying light na dniach, w kolejce czeka dragon's dogma a i ostatnio znowu zacząłem grać w GTAO (nie można zapomnieć o epickim pomyślę SEASON PASS DO fallout 4). A i jeszcze nowy ghost recon advanced soldier online (nie pamiętam dokładnie tytułu tego tworu ale masz być komandosem i twoje pole bitwy to cały świat - dodatkowo online)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko porównać do Destiny (mam na XBONE i cały czas pogrywam) tak okrojoną wersję. "Teoretycznie" jest podobnie, praktycznie to co pokazali to tak 20% tego co mamy w Destiny, w Division dark zone na obecną chwile to było bieganie po pustym rejonie czasem spotykając moby w liczbie max 6 zbirów, kompletny brak losowych zdarzeń i elementów fabularnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra - poza Dark Zone - pozwala na samodzielne ogarnięcie gry, niemniej najtrudniejsze zadania lepiej będzie ogarniać drużynowo ;-) To co było w becie nie wymagało towarzystwa, wątpię jednak, żeby finalny produkt tak się prezentował :D
Ciekaw jestem czy Open Beta z 17 lutego nadal będzie oferować tę samą mapę, tak samo pustkami świecącą :D Oby nie .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@radiergummi Pro! Jako że siedzę w mmo od 10 lat może wyjaśnię koledze że do OPEN BETY trzeba się zarejestrować by zagrać inaczej jak stworzysz swoją postać bez posiadania konta? To nie single player. A że byłem parę razy świadkiem że trzeba było tworzyć konta od nowa by zagrać dlatego też skierowałem to pytanie do osób, które np śledzą wątki na forum TD, a nie by przeczytać takie durne odpowiedzi od trolli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Developer The Division przyznaje, że gra została "przycięta" pod względem grafiki by zbytnio nie odbiegać od wersji konsolowej.

 

http://www.instalki.pl/aktualnosci/rozrywka/21160-the-division-pc.html

 

Jak się okazuje, użytkownicy pecetów nie otrzymają znacznie ładniejszej grafiki w porównaniu do edycji konsolowych. Przedstawiciel Ubisoftu informuje, że pecetowa wersja nie jest portem i od początku powstawała z myślą o blaszakach. Mimo wszystko deweloperzy zdecydowali się na „przycięcie” grafiki, by ta nie odstawała zbytnio od konsol. - Nie byłoby to fair w stosunku do graczy konsolowych - argumentuje pracownik Ubisoftu. 

 

No to ładnie :/

Edytowane przez TheDarkKnight
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten lvl 30 to mnie trochę martwi. W becie było max 8 a i tak szybko to szło przy bardzo skąpych możliwościach gry.

 

Fakt w becie zaczynało się od 4 lvl ale i tak wydaje mi się to trochę mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ploty mówią że na konsolach mają być opcje ustwien graficznych :-D

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

Beta na konsolach miała już opcje graficzne: można było włączyć lub wyłączyć aberrację chromatyczną i ustawić ostrość obrazu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=kyY4C2Bx28s

Edytowane przez TheDarkKnight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Jeszcze nas zadziwią i to wiele, wiele razy ;-)
Miałem sobie kupić edycję z Season Pass (Gold Edition bodajże) na Nuuvem, bo za 180 zeta tam jest (a być może w promce przed premierą będzie za 150 zł; - raz już była taka cena) ale teraz już raczej na pewno dam sobie spokój ;-) Za chwilę okaże się, że wersja na "kąsole" będzie mieć więcej contentu na mapie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...