Skocz do zawartości
MacOSek

Tom Clancy's The Division

Rekomendowane odpowiedzi

No to zarejestruj się na CB do Escape from Tarkov ;) Będzie klapa jakich mało, przynajmniej wiadomo czego można się spodziewać :) Coś czuje że niedługo więcej ludzi sięgnie po rozum do głowy i może producenci ostatecznie zaczną oddawać nam porządne gry. Jak widać ubi niestety nie nauczyło się niczego po wpadce z WD (ale po co miało się uczyć skoro "era młotków" i tak kupi tą grę). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szybkie podróżowanie bo widziałem na streamach, sam zagrałem 20 minut i znudziło mi się. Oczekiwałem następcy DayZ, a dostałem Destiny :(

Escape from Tarkov to jedyne światełko w tunelu.

Szybkie podróżowanie było tylko do centralnej "bazy" z której dzieli nas około 2-3min sprint do dark zone, a żeby wydobyć graty znalezione w dark zone musisz się dostać do bazy... w skrócie w chu... biegania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na nowo będzie trzeba, w UPlayu beta zniknęła mi z listy, poza tym ma być nowy content, więc pewnie nie przewidzieli samej aktualizacji - zresztą 16 lutego się przekonamy, bo wtedy będzie można wstępnie zasysać klienta ;-)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie to można odpalić na tej poprzedniej instalce z CB? czy trzeba na nowo ściągać?

 

Z tego co pamiętam, to jakiś tam przedstawiciel Ubisoftu powiedział, że będzie można dociągnąć aktualizację jeżeli nadal ma się zainstalowaną starą betę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to jakiś tam przedstawiciel Ubisoftu powiedział, że będzie można dociągnąć aktualizację jeżeli nadal ma się zainstalowaną starą betę. 

Zgadza się, 1.23 GB tylko dociąga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft wypuścił trailer do otwartej bety:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Kgx49SvcAn8

 

Nvidia będzie dodawała The Division za darmo przy zakupie kart graficznych Nvidia GeForce GTX 970, GTX 980, GTX 980 Ti lub notebooków z układami GeForce 970M i 980M.

Edytowane przez TheDarkKnight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam porównania, ustawiłem większość ustawień na wysokie i gra mi chodzi 30-40 klatek. Ogólnie nawet ok się gra ale jeżeli polityka ubi nie zmieni się co do tej gry to zniszczą ją. Gra się przyjemnie to jest coś nowego, ale to nie jest coś co było obiecywane.

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś porównać closed bete do open ? czy coś w ogóle się zmieniło czy mamy dokładnie to samo ?

To samo, plus jedna misja fabularna, po za tym w DZ mobki trochę silniej biją i skrzynie nie są zbugowane.

 

 

 

Tej grze daję 100/100! Świetny i cudowny tytuł!

Chyba gramy w inne "bety"/demo.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie odwrotnie, gra jakby chodziła płynniej - możliwe, że to przez sterowniki, bo zmieniłem na starsze (NVidia) pod kątem nowej Lary Croft - poza tym niestety muszę od nowa zaczynać, więc dopiero dziś w nocy obczaję "nowości" wprowadzone od czasów Closed Bety ;-)
Gra ma klimat i potencjał, ale jak to naprawdę będzie, dowiem się dopiero po premierze - preordera sobie podaruję na razie, mam nadzieję, że do czasu podjęcia decyzji Nuuvem nie zablokuje możliwości zakupu u nich, bo tam wersja Gold kosztuje tyle, co u nas podstawka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że powyżej niebieskich itemów nie ma sensu farmić, żadne elit bosy nie upuszczają nic powyżej niebieskiego. To samo skrzynki. Resztę trzeba kupić w DZ.Traci sens zabijanie innych graczy jak posiadasz już lepszy sprzęt, tylko polowanie na "łobuzów".

 

Na ten czas Ubi pokazuje jak nie robić dem. Jeśli tak boją się pokazać coś więcej, zastanawiające jest ile kontentu faktycznie jest w pełnej grze.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma potencjał to trzeba jej przyznać ale kwintesencją każdego mmo jest end game. Jeżeli tej grze jego zabraknie to marne szanse na sukces. Grało mi się przyjemnie, jeżeli ma się ekipę to mozna troszkę podziałać ale to trzeba rozwijać takie gry. Zobaczymy co UBI pokaże po premierze. Na chwilę obecną trzeba czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że to coś 'ala' end game.

 

 

Jak dla mnie strasznie to nudne i nużące nawet do oglądania, ale kto wie może akurat osobiste pociąganie za spust daje więcej frajdy. W OB zrobiłem nową misję i na tym skończyłem. Generalnie jestem rozdarty i nie wiem czy kupować tą trę czy zaczekać na coś w stylu GOTY ze wszystkimi dodatkami, z tym, że to pewnie za rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@twistet

 

Inaczej się biega jeżeli masz ekipę a inaczej solo, ja np w sobotę się troszkę nudziłem, wczoraj zalogował się Kasza i Kilokush to gra nabrała innego wymiaru. Trzeba poczekać parę dni popatrzeć co Ubi wprowadzi i wtedy kupić, tylko:

Wersja zwykła - 169 zł

Wersja zwykła extra - 259 zł (z paczką itemków)

Wersja GOLD - 360 zł (podstawka + season pass + paczka itemków)

Wersja kolekcjonerska - 460 zł (full pakiet z dodatkami)

 

Sama gra bez przepustki sezonowej wypada trochę blado a z kolei za pkt z muve'a mam wersję kolekcjonerską w cenie lekko większej niż cena wersji GOLD. Ale to wszystko okaże się po premierze ;)

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja wiem, że pełniak będzie mieć coś tam więcej fabuły nakreślonej, ale faktycznie brakuje tutaj jakieś przygody, jakiś zadań całkowicie pobocznych, oderwanych od tej postapo sieczki, no i te koszmarne kobiety w tym demie - najpierw to coś ze śmigłowca, absolutny bazyl nad bazyle, a potem ta lekarka, równie paskudnikowata :D Widać przeżyły tylko takie :D

Włącz, znajdź, zabij i tak w kółko ...... i zapłać za to trzy i pół stówki najlepiej :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, widzę, że wrażenia z otwartej bety są niezbyt pozytywne. Ja grą nadal jestem zainteresowany, ale poczekam i zobaczę jak rozwinie się sytuacja z end game. Tak przy okazji, Ubisoft ogłosiło, że w otwartą betę zagrało 6,4 miliona ludzi. Ciekawe jaki procent z grających w betę zdecyduje się na zakup pełnej gry.

Edytowane przez TheDarkKnight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajają ludzi do nowych standardów.. i dobrze im się to udaje.

Dla mnie maksymalna, rozsądna kwota za grę komputerową to 130 zł i takie ceny jeszcze do niedawna były. Teraz PC zbliża się cenowo do konsol albo pojawiają się właśnie takie kwiatki za 400 zł. Nie kupisz z season passem? To nie kupuj w ogóle, bo nie ma sensu, albo kupisz i odpadniesz po chwili.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy którego bardzo ciężko było zainteresować czymkolwiek z gier ostatnio, zagrał za mną w otwartą betę, stwierdził, że kupuje po premierze i naprawdę w 2-3osoby to jest zupełnie inne granie, nawet w dark zone. U niego w 1440p i 7950 bez podkręcania gra chodzi płynnie na ustawieniach medium. Jedno co jest pewne to bez 12GB ramu nie ma co podchodzić, u mnie momentami dobijało użyciem do 11GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...