Skocz do zawartości
MacOSek

Tom Clancy's The Division

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, każda gra w paczce znajomych może być 10x lepsza, ci wszyscy, którzy grają solo to w tym wypadku mogą się iść walić... Jesteś zdany na randomowe party, do którego trzeba mieć dużo szczęścia i cierpliwości :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, każda gra w paczce znajomych może być 10x lepsza, ci wszyscy, którzy grają solo to w tym wypadku mogą się iść walić... Jesteś zdany na randomowe party, do którego trzeba mieć dużo szczęścia i cierpliwości :(

 

Całą grę da się przejść w singlu. Siła i żywotność przeciwników jest skalowana w zależności od ilości graczy, więc i samotny gracz powinien dać radę. Jedyne pytanie to jest jak bardzo Dark Zone będzie powiązany z główną linią fabularną, bo tam grać solo będzie o wiele ciężej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AI samo sie wysadza granatem jak w momencie kiedy przygotowuje się do rzutu ostrzelasz go, nie wiem jak niektórzy mogą to uznawać za bug. Najlepiej jak po zabiciu rzucającego granaty wyparowują, wtedy jest realizm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na wyższym levelu jakoś to wygląda, tylko jakoś mi się wydaje, że fabularnie to to nie da rady. Same latanie w te i z powrotem i wykonywanie podobnych misji szybko się znudzić może - myślę, że max po kilku dniach od premiery będzie już wiadomo co oferuje cała i tak już poobcinana gra :D
No i teraz pytanie, wracające jak bumerang, kiedy nowe dzielnice (miały być od początku) a dokładnie jak długo każą czekać na ich dodanie, bo z racji tego, iż już pokazali zawartość SP, to można zakładać, że będą za free ;-)
Jakby na to nie patrzeć i jakby tematu nie eksploatować, dla wielu graczy gra zakończy się wraz z zakończeniem wątku dla singla i to nastąpi max miesiąc po premierze :D a coś czuję, że w/w dzielnice będą długo później ;-)

Żeby nie było, że tylko narzekam - jak dodadzą wszystko to, co obiecali, co będzie zawierać przepustka sezonowa oraz te brakujące dzielnice (a także fabularnie da się to przetrawić) to prawdopodobnie gra będzie gigantyczna i warta swojej ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same latanie w te i z powrotem i wykonywanie podobnych misji szybko się znudzić może -

Wlasnie tak wyglada kazde MMO. Jedynie Guild Wars 2 z tych co znam mial dosc ciekawa historie i zadan nie trzeba bylo oddawac bo od razu nagroda wpadala (mniej biegania). Jednak jak kazde mmo late game posysa - wyjatek to L2 (oblezenia zamkow aby pozniej moc pobierac podatki w okolicy + swietny system pvp, ale gre pograza sposob levelowania postaci - przynajmniej do CT4 czy tam 5). Po za tym tu maja byc jakies walki pvp? Czy tylko powtarzalne i szybko nudzace sie pve?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobiliby tą grę na wzór L2 to by było coś. Oblęzęnia, TW miałeś co dwa tygodnie ale prawdziwym smaczkiem w grze były raidy na epicki! (niestety ostatnią kroniką dla mnie i mojego pala było HF, potem to już tylko gorzej było z tą grą).

 

Division jak sami twórcy mówią to mmo. Dlatego jeżeli nie zepsują drop rate, to będzie trzeba długo farmić by coś zdobyć (możliwe że beta miała podniesiony drop/xp rate). Ja tam poczekam parę dni zanim się zdecyduje, tym razem poczytam opinie o grze (nie chce spędzić 300 godzin w świcie, który upadnie). Oczywiście mogli by zrobić ciekawy system pvp w darkzone na zasadzie zamków (w tym przypadku dzielnic). Gdzie klany zdobywają określone dzielnice z której czerpią np. kasę + materiały. Ciężko w jakimkolwiek stopniu spekulować czy craft będzie opłacalny bo nie mieliśmy tego w demie. Tak samo jak talentów, może okazać się że jest jakiś perk co daje szanse na crafcenie lepszych broni (tzw. masterpiece) które mają o wiele lepsze staty + skille. Nie tyle boję się o świat tej gry co boję się o ubi (gdzieś widziałem materiał o 2gie części tej produkcji dla mnie duży LOL)które nie ma żadnych pomysłów. Od dla mnie takie Ghost Recon Online w post apo. 

 

ps. Dyskusja o granatach/butlach wybuchających - spoko realistycznie, ale czy zauważyliście że "kumpel" ziomka który wybuchł znajdując się obok niego nie otrzymuje żadnych obrażeń od wybuchu? :)

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co, 47% pozytywnych opinii na Steamie, ale powoli rośnie, w międzyczasie pojawiły się spekulacje, na podstawie plików z preloadu, że gra wystarczy (pomijając Dark Zone) na ok. 11 godzin grania i ciekaw jestem, czy to się sprawdzi ;-)
No i ponoć gra chodzi gorzej niż beta, znaczy się wzrosły wymagania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier..... jeżeli jeszcze raz przeczytam tutaj wypowiedz o zawartości fabularnej/długości albo innego singlo podobnego łajna to jebne.... Panowie to jest MMO! Czy któryś z was grał kiedyś w coś takiego? Tam się liczy ekipa, endgame, craft, społeczność. Zlitujcie się bo pod tym względem należy oceniać tę grę a nie jakiegoś wątku fabularnego, który i tak jest wyjęty z [gluteus maximus].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuściłem pre-order i czekam na recenzje, najbardziej od Angry Joe :) + jakiś stream się ogarnie na Twitchu i będę wiedział czy inwestować czy nie.

Poszukaj ForceStrategyGaming na "twiczu".

 

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj ForceStrategyGaming na "twiczu".

 

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Znam gościa ;) ale wolę jego materiały na YT. Jak by ktoś znał to dziś Lirik ma robić 24h z The Division ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier..... jeżeli jeszcze raz przeczytam tutaj wypowiedz o zawartości fabularnej/długości albo innego singlo podobnego łajna to jebne.... Panowie to jest MMO! Czy któryś z was grał kiedyś w coś takiego? Tam się liczy ekipa, endgame, craft, społeczność. Zlitujcie się bo pod tym względem należy oceniać tę grę a nie jakiegoś wątku fabularnego, który i tak jest wyjęty z [gluteus maximus].

 

Rozumiem bulwers, ale UBI samo zapowiadało jakiś czas temu, że gra oferować będzie bogatą w treść rozgrywkę dla singla i coopa, więc 11 h gry na tak obszernej mapie, to lekka bida - ale spokojnie, to były spekulacje i trochę wróżenie z plików, wkrótce się okaże na ile gra wystarczy dla samotnego wilka, ew. kilku kumpli ;-) Dark Zone raczej nie jest czymś wybitnie nowatorskim, nie wiadomo jak sobie poradzą z cziterami, więc co najwyżej jakiś tam procent graczy pozostanie przy nim dłużej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na streamach widze ze ludzie maja juz prawie max level po niecalym dniu grania, misje na maxa repetetywne. Jesli dark zone nie urywa tylka to gra umrze w ekspresowym tempie bez dlc.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na streamach widze ze ludzie maja juz prawie max level po niecalym dniu grania, misje na maxa repetetywne. Jesli dark zone nie urywa tylka to gra umrze w ekspresowym tempie bez dlc.

 

Coś jak Titanfall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa ;) ale wolę jego materiały na YT. Jak by ktoś znał to dziś Lirik ma robić 24h z The Division ;]

No i pooglądałem sobie rozgrywkę, około 22 godzin zrobił max lvl, im dalej tym fajniejsze lokacje i więcej misji, ale są do bólu "generic", a już noszenie walizek leżących kilka metrów od NPC, to wisienka na torcie. Mimo wszystko gra może wciągać, świat i lokacje są bardzo dobre, klimatyczne, ale elementy growe wyraźnie odstają od nich poziomem.

 

Za 79-99zł można łykać ten ich marketing i darmowe DLC przez rok.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również rozważam opcję zakupu, wpierw trzeba popatrzeć na recenzje, wersja z season passem obowiązkowa, tylko na chwilę obecna troszkę za drogo sobie to cenią: zwykła - 130, zwykła + bonus - 200, wersja gold (z season passem) - 300, wersja kolekcjonerska - 400 (ceny takie były jak ostatnio sprawdzałem). Prezentuje się dobrze, zamiast miecza biegamy z pistoletem, plan roczny ubi jakiś ma, ciekawe jak to wyjdzie w praktyce, Kasza czekasz na obniżki?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W plikach gry jest także Brooklyn niedostępny obecnie, a do niedawna stanowiący integralną część gry - po ostatnim objawieniu przez UBI planu apdejtów i płatnych dlc na cały najbliższy rok, nie jest już wcale pewne, że kolejne dzielnice będą dodane za free, szczególnie, że nie pisnęli o nich ani słówka ;-) A to niestety zmienia postać rzeczy, bo jak dodać kolejne sto parędziesiąt zeta za kolejne dlc na 2017, to już się zaczyna robić niezła inwestycja w tytuł, który być może nie jest tego wart, chociaż szkoda, bo wizualnie jest całkiem udany i do tego dość grywalny, miasto świetnie oddane, tylko bida z zawartością.
Tymczasem Gold Edition na steamie (nie wiem jak na Uplay) podrożało o 10 ojro, chyba za sprawą dwóch dodatków, których nie da się tam wykluczyć z tej edycji - 8 kompletów lumpów za 40 zeta :D Tak się robi pieniądze!
Ilość pozytywnych opinii na Steamie wzrosła z 42% przy premierze na 58% dziś i wygląda na to, że za tydzień będzie już  "W Większości Pozytywne".


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest brooklyn, transporter opancerzony i parę innych ciekawych rzeczy, szczerze powiedziawszy jeżeli bierzesz wersje z season pass to Cię koszty nie obchodzą, gorzej jeżeli większość ludzi je zakupi, a oni stwierdzą że wypuszczą Division 2, do jutra w media media jest promo na kolekcjonerkę 359 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...