Skocz do zawartości
MacOSek

Tom Clancy's The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest wymagająca (myślenia, taktyki). Przeszedłem pierwsze 2 misje, obie na poziomie HARD i pełną drużyna. Micha mi się cieszyła niesłychanie ;D Taktyka, flankowanie, strzelanie, wycofywanie się. Bosko! Warto w to zagrać jeżeli ma się ekipę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się. Właśnie zacząłem grać single. Co prawda dopiero lekko ponad 2 h za mną, ale  jest super. Gra ma na prawdę świetny klimat. Do tego jaki klimat, zniszczonego miasta i wszechobecnej wojny. Na prawdę czuje się jakbym był w centrum zdarzeń.

 

I polecam wrzucić mod Sweed FX The Division - Enhanced Pack Preset i wyłączyć FilmGrain effect lub nie jak komuś się podoba. Gra nabiera jeszcze lepszego klimatu.

Edytowane przez lukadev
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się skusiłem mimo wcześniejszego braku zainteresowania, kumple mnie pokusili, podrzucali co jakiś czas filmiki i screeny i opowiadali jak to zajebiście w teamie się gra i zmiękłem, 110 zł mnie to kosztowało mam nadzieję, że nie będę żałował. Jak się nie spodoba to puszcze konto na allegro i po sprawie. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Deep of field" to ja wiem, ale to rozmycie drugiego planu a mi chodzi o grafikę z pierwszego, ale chyba taki urok tej gry i ślad downgrade'u graficznego. :>

 

Może chodzi ci o "Sharpen Image"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ath daj do siebie jakiś namiar, to coś się razem przyfarmi ;) Ja na chwilę obecną zdobywam fioletowe recki + farmię ekwipunek na DZ (dla matsów) lvl 21/18 potem wrzucę screena jakiegoś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem jednak do gry i powiem tak, ona jest stworzona do gry w grupie, z kumplami, jak gramy sami to szybko się znudzimy i zniechęcimy.

Przełomowa nie jest ale strzelanie jakiś tam fun daje, elementy diablo podobne mimo, że powtarzane wiele razy potrafią dać radość z gry.

Poczytałem i pooglądałem sporo materiałów o odwzorowaniu miasta i fajnie to wygląda dla osoby, która tam mieszka albo kiedyś była. Szkoda tylko, że to niewielki fragment Manhattanu ale z kolei chyba ten najciekawszy. W dodatkach zapewne kolejne dzielnice, zawartość season passa jakoś średnio przekonująca, ale pewnie tak czy siak trzeba będzie kupić, żeby pociągnąć dalej progress.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo było chociażby w Assasinach gdzie zarówno miasta z Włoch czy potem Istambuł były bardzo fajnie odwzorowane. Mam porobione zdjęcia miejsc które potem sobie odwiedzalem w grze i były niemal identyczne. Jednak oprawa graficzna to wiadomo że nie wszystko, a sporo innych elementów mocno kuleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie kilka osób namawiało, na streamach też fajnie wyglądało na początku, ale jak teraz widzę streamy jak oni bez sensu nabijają kile żeby zdobyć jakąś broń, jakie to nudne się stało, jak widzę ten dark zone jak jest rozwiązany to po prostu jestem wdzięczy sobie, że tego nie kupiłem :) Już wiem, że nie kupię przez dłuższy czas tej gry, jeśli kiedykolwiek to w ogóle zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie kilka osób namawiało, na streamach też fajnie wyglądało na początku, ale jak teraz widzę streamy jak oni bez sensu nabijają kile żeby zdobyć jakąś broń, jakie to nudne się stało, jak widzę ten dark zone jak jest rozwiązany to po prostu jestem wdzięczy sobie, że tego nie kupiłem :) Już wiem, że nie kupię przez dłuższy czas tej gry, jeśli kiedykolwiek to w ogóle zrobię.

 

W nie wielu grach zaraz po premierze endgame był na poziomie. W zdecydowanej większości był duży problem z balansem, contentem itd.

Ja się nie przejmuję tymi recenzjami będą dodatki. Aktualnie bez dodatków aby wbić 30level i później pobawić się w DZ gry mi starczy spokojnie na jakieś minimum 100-150h dobrej zabawy. Później będą dodatki i znowu zabawa. Jaka inna nowa gra zaoferuje mi tyle zabawy? Wiedźmin 3 może. Inne gry jak Tomb Raider/ Far Cry Primal to gry na 15-25h. A cena taka sama.

Edytowane przez lukadev
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nie wielu grach zaraz po premierze endgame był na poziomie. W zdecydowanej większości był duży problem z balansem, contentem itd.

Ja się nie przejmuję tymi recenzjami będą dodatki. Aktualnie bez dodatków aby wbić 30level i później pobawić się w DZ gry mi starczy spokojnie na jakieś minimum 100-150h dobrej zabawy. Później będą dodatki i znowu zabawa. Jaka inna nowa gra zaoferuje mi tyle zabawy? Wiedźmin 3 może. Inne gry jak Tomb Raider/ Far Cry Primal to gry na 15-25h. A cena taka sama.

 

100-150h?

Level 30 mozna zrobic w ok 20h, pozniej to jest grind w kolko tych samych misji. Gearu jest malo, praktycznie wszyscy korzystaja z tych samych broni, a end game polega na min. maxowaniu sprzetu glownie przez farmienie matsow i crafting, z tego co widzialem na streamach ludzie juz sie nawet nie bawia w DZ tylko farmia w kolko 1 misje bo to jest efektywniejsze, poza tym wlasciwie nie ma nic innego do roboty. 

DZ to jest totalny kał o pvp nawet nie wspominam, wkleje tylko to; https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/4asjic/the_dark_zone_perspective_of_a_rank_60/

 

Gra przyzwoicie wyglada i nic poza tym nie oferuje.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla samego klimatu warto pograć, bo jest mega. Szkoda, że tak mało oferuje, albo będą robić jakieś content patche, treściwe dlc albo osrają ten tytuł i skupią się na wildlands.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100-150h?

Level 30 mozna zrobic w ok 20h, pozniej to jest grind w kolko tych samych misji. Gearu jest malo, praktycznie wszyscy korzystaja z tych samych broni, a end game polega na min. maxowaniu sprzetu glownie przez farmienie matsow i crafting, z tego co widzialem na streamach ludzie juz sie nawet nie bawia w DZ tylko farmia w kolko 1 misje bo to jest efektywniejsze, poza tym wlasciwie nie ma nic innego do roboty. 

DZ to jest totalny kał o pvp nawet nie wspominam, wkleje tylko to; https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/4asjic/the_dark_zone_perspective_of_a_rank_60/

 

Gra przyzwoicie wyglada i nic poza tym nie oferuje.

 

Można. fallouta 4 można na speed runie przejść w ~godzinę

http://www.speedrun.com/Fallout_4

 

Wiedzmina 3 w nieco ponad 2h

http://www.speedrun.com/The_Witcher_3_Wild_Hunt

 

Ale po co. Oczywiście nie zabraniam nikomu, każdy gra jak lubi.

 

W The DIvision mam 28h 12/14 level i 31% fabuły koncentruje się na eksploracji znajdywaniu wszelkiego rodzaju znajdziek, jak również biegam sobie po DZ na 10-14level. Więc liczę minimum 60-70h dobrej zabawy zanim wbije 30level i następne kilkadziesiąt na 30 levelu a potem zobaczymy jak wypadną dodatki.

Edytowane przez lukadev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, tylko ja nie mowie o zglitchowanych speedrunach skipujac 99% contentu a o normalnej grze robiac misje glowne i poboczne.

Sprobuj sobie zrobic wszystkie misje w F4 czy Wiedzminie 3 w 2h. w Division mysle ze bez problemy mozesz zobaczyc caly content w pare godzin, pozniej to jest repetetywny grind tych samych misji.

Nawet przeciwnicy sie nie zmieniaja ktorych jest chyba z 3 czy 4 typy do tego wszyscy wygladaja tak samo, wlasciwie w zaleznosci od levela roznia sie tylko iloscia / hp / max obrazeniami.

Jedyne co moze  przedluzyc zywot tej gry to jakies konkretne raidy i totalny remake Dark Zone, ale to oczywiscie za sprawa platnych dlc bo chyba nikt nie sadzi ze Ubisoft bedzie naprawiac gre za darmo. ;)

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię, że biegając od misji do misji można zrobić 30poziom w 20-30h. Ale ja nie piszę o tym. Dzisiaj grałem ponad 2h. Zrobiłem jedną główną misję, aby zdobyć punkty rozwoju skrzydła medycznego. Zrobiłem ulepszenia aby wzmocnić poziom filtra na 4lvl.

Następnie udałem się do Dark Zone do podziemi metra, aby tam wejść trzeba posiadać 4 poziom filtra, jak na razie odkryłem sporo skrzynek z fajnym eq i załatwiłem bossa. Zrobiłem 2 odesłania towaru, a następnie przeglądałem/zmieniałem i modyfikowałem moje wyposażenie.

Zaraz znowu wracam do podziemi bo jeszcze mam tam trochę do zwiedzenia. Jak miałem 12level tak i mam dalej. Jak robię misję to staram się odnajdywać wszystkie telefony, teczki zaginionych agentów, drony itd. To sprawia mi niesamowitą frajdę i zabiera sporo czasu.

 

A i jeszcze zanim pójdę do podziemi widzę, że mam wystarczającą ilość punktów aby wybudować w dziale technicznym stanowisko rekalibracyjne. A że nie do końca pasują mi statystyki mojego wyposażenia za mało dps a za dużo staminy. To je sobie wybuduję i pozmieniam sobie statystyki mojego sprzętu. Kolejne 30 min zabawy. Ta gra mimo pewnych wad ma wiele takich smaczków.

Edytowane przez lukadev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...