Skocz do zawartości
MacOSek

Tom Clancy's The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam ekipy i muszę się ratować randomami. Faktycznie nie ma lekko. Tworzenie ekipy samemu ma mały sens bo i tak każdy robi co chce. Najlepiej gdy uda się dopiac do jakiegoś zorganizowanego teamu. Dla mnie najlepsza zabawa to polowanie na twinki w dz. Sporo kasy z tego też jest.

 

Edyta: grywa ktos w okolicach 18 tej i dalej?

 

Edyta2: uzbieralem 201 GS. Teraz faktycznie nie łatwo dorwać już coś lepszego.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że pierwsze dlc wchodzące w skład SP już półtora miesiąca - wpierw te kilka osób z XOne :D dostanie to 28 czerwca, a PeCetowcy miesiąc później ;-)
Tymczasem jestem po zakończeniu "singla" i teraz już cioram w Dark Zone i muszę przyznać, że gra się miodnie, szczególnie, jak się podłapie jakąś drużynę i naparza się z 32 levelowymi przeciwnikami, do tego dochodzą czerwonoczaszkowcy, z niemożebnym levelem :D można do nich ładować i ładować i potem już tylko umierać w boleściach :D
Wie ktoś, jak jest najwyższa ranga w DZ? Bo na razie mam dopiero 32, a u sklepikarza już widziałem sprzęt na 90 rangę :D Ile trzeba grać, żeby ją osiągnąć? ;-)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się skończyć fabułe. Może ktoś podpowiedzieć co teraz świeży 30lvl ma robić?:) DZ czy może te misje za phoenix credits?

 

Sprzęt mam słaby, jakieś fiolety/niebieskie i to nie wszystko na 30lv.

 

Pozdrawiam :)

 

PS. gram w granicach 21:00 - 00:00/01:00 - jakby ktoś był chętny na wspólne strzelanie to można pisać na PW:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

No coz - zalezy czy masz dodatek Underground czy nie

 

Generalnie dzienne misje, dzienne/tygodniowe zlecenia

 

Bardzo szybko dorobisz sie lepszych przedmiotow.

 

Poziom trudnosci swiata ustaw na 2-3. Tak zebys dawal rade ale zeby nie bylo latwo - wtedy czesciej i lepszej klasy dostajesz itemy

 

Ogolnie wyslalem Ci PW, mozna pobiegac razem, troche Cie podciagnac w ekwipunku itd. :)

 

DZ narazie sobie daruj. Ogolnie teraz wszedzie sie zdobywa dobre EQ a przez DZ i nie daj Boze - cziterow - mozesz sie zrazic do gry :)

Edytowane przez eNeSik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...