Skocz do zawartości
MacOSek

Tom Clancy's The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast tego nietrafionego DZ mogli by dać jakieś drużynowe death-matche na arenie to gra by miała od razu sporo chetnych na pvp

 

Niby drugi płatny dodatek ma zmienić zasady działania Dark Zone, więc może dojdą jakieś dedykowane stricte PvP tryby.

 

Edycja: pierwsze doniesienia po patchu sugerują, że Massive coś sknociło i w tej chwil nie traci się nic gdy umrze się jako rogue w DZ. To powinno ożywić PvP do czasu aż to naprawią  :biggrin:

Edytowane przez TheDarkKnight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uhhhhhh złamałem się... kupiłem sobie na święta The Division ;) W sumie nie jest źle póki co. Mam 12 lvl i samo lvlowanie jest dosyć fajne. DZ na niższych poziomach to jednak masakra. Bardzo mało ludzi gra na niskich więc wyciągnąć sprzęt jest cholernie cieżko przy tak szybkim pojawianiu się fioletowych ludzików.

 

Zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później masz tak, że przypakowany gracz kładzie innego w ciągu 2 sekund i może stać w miejscu, przyjmować pociski od pięciu takich lolków także gear tylko i wyłącznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zaopatrzyłem w święta i na dzień dobry - wersja steam - zaliczyłem podwójny black screen :D i myślałem, że wykorkuję, bo beta działała wyśmienicie :D
Na szczęście okazało się, że popełniłem błąd robiąc ostatnio ekspresową instalację najnowszych sterów i po ponownej czystej instalacji gra śmigła aż miło!

Póki co, głównie zwiedzam NY, wypełniam Poboczniaki, zbieram dodatkowy content porozrzucany w zaułkach - właśnie te wszystkie komórki, raporty i inne znajdzki fajnie budują fabułę - nieco trzecioplanową, ale zawsze - fabułę, którą w samej grze niestety olali - tak czy owak, na razie 8 lvl i pewnie z miesiąc pogram, zanim całość ogarnę, a wtedy już coś nowego wyjdzie w temacie Division.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś dziwny błąd. Gdy podbiegam do misji to npc do siebie strzelają a ja nie mogę zadać dmg. Wrogowie mimo że do nich strzelam totalnie mnie ignorują i nie zadaje im nic. Ktoś tak ma albo wie o co chodzi?

 

EDIT: Żeby było śmieszniej, to po restarcie gry mam "twoje konto jest czasowo niedostępnie. Przepraszamy bla bla bla..."

Jak już uda się zalogować to notorycznie mnie rozłącza i muszę restartować uplay by coś pomogło.

 

EDIT2: Wyjaśniło się trochę. Serwer to crap. Po 4 restartach uplay wreszcie się przyznali, że serwer przeciążony i miejsce w kolejce 300.

 

EDIT3: 7 wywalenie z serwera w ciągu 15min. Poddaje się i uznaję to za crap.

Edytowane przez Szawel
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt sprawa losowa. Kolejne 3h było już ok. Sporadycznie czasem przylagowalo tylko cały team, co w dz w efekcie kończyło się zgonem.

EDIT: No jednak nie... Przychodzi człowiek po pracy, chce sobie pozabijać a tu "Usługi The Division są obecnie niedostępne"...

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Została mi ostatnia misja ale już mi się nie chciało i konto poszło na allegro. DZ nie grałem, bo nie mam czasu ani ochoty na farmę no i kilka zaległych tytułów jeszcze miałem a od dzisiaj dark souls III. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie dz bawi bardziej od liniowych i identycznych między sobą misji z powiedzmy fabuły. Mam tylko wrażenie że bardzo mało ludzi gra w div bo zbieranie teamu trwa lata.

 

Wysłane z mojego D6603

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też DZ zaczęło bawić, ale pod warunkiem nie natrafienia na pussy-squady gdzie w 4 osoby poluje się na pojedynczych graczy. 1 na 1 z rouge agentami i mobkami, które nagle gdzieś się pojawiają za zakrętem kilka razy przyspieszyło mi tętno i miałem mega satysfakcję jak udało mi się albo wygrać, albo wziąć odwet z zaskoczenia :)

 

Na razie mam 27 lvl więc zobaczymy jak to będzie na 30 w DZ jak już też jakiś porządniejszy sprzęt znajdę. Może być ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero 11lvl więc daleko mi, ale mimo wszystko rozwałka w DZ bywa ciekawa.

Ciekawe jak sprawi się łatka 1.1

 

Pytanie: Dlaczego nie mogę zoptymalizować Division przez Nvidia Experience? Namieszałem sobie w ustawieniach i mam strasznie rozmyty obraz.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema czy to jest normalne, że jak gram z kumplem (albo sam) w zasadzie całe miasto jest.... puste? ;O

 

innych graczy widzę tylko w bazie/sklepach czy jak to się tam nazywa, nie odwiedzałem jeszcze trybu PvP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do osób, które ukończyły misje fabularne.

 

Wczoraj robiłem trzecią od końca misję, nie pamiętam jak się dokładnie nazywa, ale jest w miejscu "Queens Tunnels" gdzie walczymy z żołnierzykami LMB i po ukończeniu której dostajemy nagranie video z przemowy ich szefa (Charles Bliss).

 

Zgaduję, że nie ma znaczenia jaka to platforma PS4, XO czy PC, ale zawsze za każdą misję z fabuły dostawało się achievement czy trofeum. Ja takowego wczoraj nie dostałem i nie wiem co jest grane. Czy to jakiś bug czy za tą misję zwyczajnie trofeum nie ma.

 

Pisałem już na forum Ubi ale tam nikt nie odpowiada, więc może mógłby ktoś sprawdzić i zweryfikować czy u was po tej misji wam zaliczyło osiągnięcie?

 

Przechodziłem ją już 3 razy na normalnym i trudnym i nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wbiciu 30 lvl gra coraz bardziej upodabnia się do Diablo :) Nie mam za dużo czasu w tyg. ale jest satysfakcja jak się znajdzie jakiś nowy item, który trochę poprawia statystyki. Nie ma tam tyle do roboty co w Diablo, ale generalnie jeszcze mnie gra nie znudziła.

 

Czeka mnie jeszcze zrobienie tego pierwszego DLC bo na razie nie ma bata z randomami, którzy nie wiedzą którą stroną broni się celuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...