Skocz do zawartości
przeciwnik

co nie wyrabia ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zakladalem już kiedyś podobny temat ale nie zakończyłem go z braku czasu na testy.

Moja konfiguracja to: ATHLON 1700 DlT3C JIUHB0308 , Soltek FRV KT 400 , 2X KINGSTON 2700 CL 2,5, TI 4200 leadtek, Baraka 7200,7 Zasilacz FSP 300.

Mam problem z FSB 166 . przykładowo daje mnożnik X8( lub ustawiam na defaut) daje najniższe timingi na pamiatkach komp uruchamia się ale gdy go wyłącze i po ponownym załączeniu już nie wstaje( monitor się nie uruchamia) i żeby go uruchomić spowrotem musze zresetować bios. Dawałem wyższe napięcie na pamięci oraz procesor i nic nie pomaga, przekladalem i wymienialem pamięci.. dalej to samo. Przecież płyta powinna chodzić spokojnie na FSB 333, Pamięci także mam na 333 . Wcześniej jak mialem Xp 2000 było to samo. Teraz aktualnie mam możnik 12.5 i FSB 147. FSB moge zwiększyć do 155 ale wtedy pci bedzie za wysokie a przy Fsb 166 już niestety komp nie wstaje:-( Co to może być panowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bym stawial na plyte. Podobny problem mieli kolesie co mieli Soltek DRV5. I dzieki _VIP_ zostal zalozony topic wlasnie o tych plytach i niektoryz mogli i niektorzy nie mogli ustawic FSB 166.

Zapraszam do malej lekturki: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=119...hlight=drv5+1+5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...