Skocz do zawartości
KungFuPanda

Super malenki komp do telewizora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

 

Potrzebuje albo zlozyc (wolabym nie) lub kupic gotowy super malenki komp to telewizora. Ma tylko i wylacznie odtwarzac filmy z netu lub z dysku i zdjecia moze tez. Nie zalezy mi na wydajnosci nie wiadomo jakiej oraz mozliwosci rozbudowy ale zalezy mi na rozmiarze. Musi posiadac mozliwosc dalaczenia zewnetrznego dysku z dodatkowymi filmami, zdjeciami itd oraz bezprzewodowej myszki i klawiatury oraz albo wbudowany wi-fi albo mozliwosc podpiecia bezprzeowdowego netu (USB).

 

Nie sprawdzalem za duzo zestawow aczkolwiek przejrzalem kilka postow o podobnej tematyce i ludziska raczej skladaja kompy aczkolwiek wydaje mi sie ze rozmiar i wydajnosc beda za duze jak dla mnie. Budzetu nie mam ustalonego - bedzie to budzet plynny - jesli rozmiar vs wydajnosc bedzie dobra to po prostu sie podalcze do ceny i tyle. Zona mi pierdzicho strasznie o to truje i mam juz dosyc tego brzeczenia Dołączona grafika .

 

Innym rozwiazaniem moglby byc jeden z tych telewizorow ktore maja wi-fi i procek wbudowany i mozna by cos na tym podzialac ale wydaje mi sie ze to bylby chybiony wybor ze wzgeldu na fakt ze trzeba by bylo dokupowac dysk (jakos tam hub ogolnie to tego) i inne rzeczy. No i musialbym kupic telewizor za duzo wieksze pieniadze.

 

Chcialem sie podlaczyc to podobnego tematu ale wydaje mi sie ze ja szukam czegos innego (super malutki rozmiar do filmow glownie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...