Skocz do zawartości
marekgaw197

Myszka gamingowa do 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio moja mysz x7 zmarła śmiercią naturalną (przestała łączyć) i jestem zmuszony zakupić nową mysz - i tu pojawia się mój dylemat - co kupić? Posiadałem myszkę a4 tech x7 747 i byłem z niej bardzo zadowolony. Kształt pasował mi idealnie, dlatego szukam czegoś podobnego. Odrazu chciałem dodać, że nie chcę znowu kupować tej samej myszki - po 2 latach czas na zmianę :D

Z tego co szukałem po różnych forach i sklepach internetowych najbardziej zainteresowały mnie myszki :

gigabyte m6900

gigabyte m7 thor

Czy ktoś miał jakąś styczność z owymi myszkami? Jakie ewentualnie inne modele polecacie i dlaczego? Nie mam jakiś wybujałych potrzeb - jedyne co chciałem zastrzec to fakt, że potrzebuje myszki z minimum 2500 dpi ponieważ takiego właśnie używałem. Proszę o szybkie odpowiedzi, poneiważ muszę używać jakiegoś tandentego gryzonia z szuflady za 9zł! :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z myszkami od Gigabyte (sam miałem zamiar kupic, ale postawiłem na Logitech'a), Aczkolwiek z tych dwóch myslał bym nad "Gigabyte M6900" z racji bardziej "klasycznych" kształtów.

 

Najlepszą propozycja do 100zł chyba będzie A4Tech x748k aczkolwiek nie chcesz jej znowu...

 

Tu masz myszkę z DPI 2500 (nie więcej) - Logitech G300 (niestety G400/G500 są droższe).

Ciekawą myszką wydaje się ta revoltec Fightmouse aczkolwiek kosztuje 140zł.

Edytowane przez XarduneK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety zaden z logitechow procz g9x nie lezy mi dobrze w dloni wiec obydwa musze skreślić

Jednak jak już by było X748K to szukaj starszej wersji, nie Vtrack (ma słaby sensor a głownie chyba z tego słynie ta myszka, że ma dobry sensor Dołączona grafika ). Jeszcze możesz poczytać o Gigabyte M6900 , sam o niej się nie wypowiem bo nie wiem nic na jej temat tyle co z komentarzy na morele. A i X748K jest lepsza (porządny sensor) od tej X747 (słaby sensor)

Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż w ten cenie nic lepszego raczej od X748k nie znajdziesz dlatego nie zdziw się jak nikt nic nie zaproponuje, przecież badziewia nikt rozsądny Ci nie poleci, a G300 nie chcesz. Dołóż 50zł i wybór będzie dużo większy Dołączona grafika a tak to niestety

Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...