Skocz do zawartości
[Shinigami]

Kolega motocyklista szuka pomocy. Wyprawa na moto.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na forum motosyklistów dostałem PW z prośbą o rozesłanie poniższego linka

http://polakpotrafi.pl/projekt/motocyklem-do-azji-centralnej

 

To co autor chciał przekazać jest tam zawarte.

 

Pozdrawiam i dziękuję w imieniu turysty :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m4r dostałeś ode mnie plusa bo także mnie wkurza ta nowoczesna forma żebrania.

 

Ale z drugiej strony pamiętaj że koleś nie robi niczego innego jak tylko SZUKA SPONSORA.

Przeleciałem link pobieżnie, sądzę że jakiś sponsor mógłby się tym zainteresować etc, mimo  że koleś  oferuje w zamian tylko parę fotek z "wakacji", to sponsor teoretycznie mógłby coś osiągnąć.

Z dalszej analizy linka, wynika że koleś troszkę pojeździł. SIC mało tego zwiedził więcej krajów niż ja ciężko pracując, zarabiając 1,5 średniej krajowej.

Dlatego stwierdzenie że nie pracuje itd jest sporym nadużyciem.

 

Odnośnie samej formy masz rację, o tyle tego kolesia tak ostro bym nie oceniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swej nieskończonej mądrości zostawiłem temat samopas. Dla zainteresowanych quick pick na FM ( drogi Adminie - link czysto informacyjny dla wspomagających wyżej wspomnianego, nic więcej ) http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/162997-forumowa-wyprawa-na-wschod/

 

Z tego co doczytałem w temacie forumowej ściepy, od samych forumowiczów miał 1758zł z groszami.

 

Wybaczcie formę zbierania pieniędzy. Kolega ma mocno alternatywny światopogląd a nick "Yeuop" jest poparty działaniami. Jednak pasję ma i podróżuje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...