Skocz do zawartości
Avarbs

Głośniki 5.1 (Logitech X-540) - Kupno lub Inny Model(info w temacie)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

(Utworzyły się dwa tematy (zmieniałem nazwę i nacisnąłem zatrzymaj, lecz zapytanie już poszło na stronę i temat się utworzył))

 

Na moje oko trafiły piękne głośniki Logitech X-540 (Pilot, Metalowa Kratka, Mocowanie na LCD centralnego)

Jednak produkt nie jest w ogóle dostępny, a na amazonie jest w granicach 300$ O.o...

 

Chciałbym, aby w głośnikach uwzględnione było:

-Głośniki 5.1

-Pilot

-Mocowanie na LCD

-Mocny Subwoofer (Mocny Bass (Po ustawieniu pokrętła basu, chcę go ładnie słyszeć z odległości))

-Głośne (W miarę)

-Ładny, Czarny Desing (jeżeli takowy byłby dostęny, podpasuje do mojego biurka)

 

Głośniki do Gier i muzyki (bardziej muzyka, lecz gry ważna rzecz i chciałbym, aby efekty dźwiękowe były na dobrym poziomie) oraz w małym stopniu filmów

 

Jeżeli jest jakiś produkt z takimi "bajerami" to prosiłbym o podesłanie. Chciałbym, aby cena nie była szokująca (200-300-350 zł)

 

@PS

Jeżeli ktoś z okolic krakowa (około 40 km od krakowa max Dołączona grafika) posiada głośniki i chce się ich pozbyć lub ma inne, a ich stan jest fajny (tzn. że wszystko działa, nie chciałbym także, żeby głośniczki były nie zadbane itp./itd.), można ugadać się na prywatnej wiadomości lub e-mail, ja mogę podskoczyć bez problemu i od ręki zapłacić pieniądze Dołączona grafika

 

Pozdrawiam, Avarbs.

Edytowane przez Avarbs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tak sie składa ze mam na sprzedaż Logitech X-540 sprzedaje dla tego bo czesciej kozystam ze słuchawek a głosniki stoją nie używane.Głosniki nie katowane w dobrym stanie nie były podłanczane pod zaden wzmacniacz,pracowały podłaczone do Asus xonar D1 wadą jedynie jest wyjscie słuchawkowe w pilocie kture jest niesprawne.Cena jaka mnie interesuje to 200zł dla zainteresowany moge dać aukcje na allegro benda fotki w dobrej jakosci

Edytowane przez Aurora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tak sie składa ze mam na sprzedaż Logitech X-540 sprzedaje dla tego bo czesciej kozystam ze słuchawek a głosniki stoją nie używane.Głosniki nie katowane w dobrym stanie nie były podłanczane pod zaden wzmacniacz,pracowały podłaczone do Asus xonar D1 wadą jedynie jest wyjscie słuchawkowe w pilocie kture jest niesprawne.Cena jaka mnie interesuje to 200zł dla zainteresowany moge dać aukcje na allegro benda fotki w dobrej jakosci

A słownik ortograficzny też bendzie? Przydałoby się z niego kożystać równie często, co ze słuchawek. No i nie trzeba go nigdzie podłanczać.

 

Nie chce mi się wymyślać już niczego ze słowem "kture". :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Polski jest tragiczny wiem o tym, pisownia pozostawia wiele do życzenia .Wybaczcie mi staram się jak mogę ale nigdy idealnie pisać nie ben de mógł bo jestem obcokrajowcem dla tego nie udzielam się na forum z tego właśnie powodu bo mój Polski jest tragiczny więc po co mam pisać skoro i tak zostanę zmieszany z błotem za moja ortografie a może nawet bana zarobie. Pewnie zadajesz sobie pytanie co tu robię na forum skoro nie umiem pisać bo lubię Pure pc i podzespoły komputerowe Dołączona grafika.A od czasu do czasu chciał bym się z wami podzielić moja opinia wrażeniami itd.Gdyby nie pomoc ze strony komputera w pisowni to bym robił jeszcze więcej błędów  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aurora

Napiszę ci prywatną wiadomość jeżeli nie dobiorę się do innych :D

 

Natknęła mnie jeszcze jedna myśl ... Logitech Z506. Co o nich sądzicie?

 

Można mocować na monitorze głośnik centralny. wielki plus.

wygląd ujdzie.

Ale co z dźwiękiem (bass i normalna muzyka/film/gy) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby w głośnikach uwzględnione było:

-Głośniki 5.1

-Pilot

-Mocowanie na LCD

-Mocny Subwoofer (Mocny Bass (Po ustawieniu pokrętła basu, chcę go ładnie słyszeć z odległości))

-Głośne (W miarę)

-Ładny, Czarny Desing (jeżeli takowy byłby dostęny, podpasuje do mojego biurka)

 

Głośniki do Gier i muzyki (bardziej muzyka, lecz gry ważna rzecz i chciałbym, aby efekty dźwiękowe były na dobrym poziomie) oraz w małym stopniu filmów

Nie ma sensu kupować x-540, zwłaszcza za taką cenę, tym bardziej że szukasz mocnego basu. Sub w tym zestawie będzie pierdział a nie dawał mocny bas.

 

To spełni Twoje wymagania (oprócz mocowania na lcd i koloru, ale kolor nie gra):

http://allegro.pl/genius-sw-hf5-1-5050-i3318732496.html

Zestaw znacznie mocniejszy, plus cenowo podobnie, jakościowo 2x lepiej, dźwiękowo parę razy lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A głośniki z506... oglądając testy miło było posłuchać... mocowanie także posiada

 

Tak patrząc to kolorystyka i wykonanie tych głośników jest dla mnie brzydkie (nie lubię takiego motywu drewna)

Edytowane przez Avarbs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz głośniki żeby grały, czy żeby wyglądały? Jeśli to drugie, to rzeczywiście logitechy będą lepszym wyborem bo do niczego innego się już nie nadają.

Nikt tych logitechów na tym forum nie będzie zachwalał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie z genius'ów jakieś głośniki, które miałyby ciemny motyw (czarne drewno chociażby)...

 

I czy jednak złym wyborem jest wzięcie tych Z506?

 

lub te jak już chcecie Geniusy to: GENIUS SW-HF5.1 4500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech X-540 ładnie graja je szli podłączymy je do karty dźwiękowej typu Asus xonar D1 a pierdzieć mogą  na zintegrowanej. Centralny głośnik można zamocować na monitorze a także postawić a reszta satelitek maja regulowane stopki  które z łatwością można zamontować na ścianie.Co do Logitech Z506 to ładne głośniki nie słuchałem ale pewnie graja o wiele lepiej nisz X-540.Je szli masz okazje tanio dorwać to warto brać.Geniusy miałem okazje posłuchać mimo ze w drewnie graja ciszej nisz X-540 jak by drewno dusił w sobie ten dźwięk i nie pozwalał jej się wydobywać,poza tym je szli masz monitor czarny to Geniusy nie będą najlepiej wyglądać obok monitora, ładniej Logitech wygląda.Je szli chciał byś zobaczyć jak prezentują się Logitech X540 obok monitora napisz wrzucę tutaj fotki.Głosniki bardzo dobrze spisują się w filmach je szli odpowiednio je rozstawimy i mamy film w dobrej jakości żeby móc włączyć tryb 5.1.Gry szczerze powiedziawszy za dużo to nie testowałem tych głosników w grach, żeby cieszyć się muzyka w grach trzeba podgłoszić te głośniki żeby usłyszeć wszystkie detale a głośniki dość chałasliwe jak włączymy wszystkie satelitki :).Muzyka jedynie dobrze się słucha w trybie 2.1 chociaż można włączyć  trybem Matrix żeby na wszystkich kanałach leciała muzyka.Je szli dysponujesz dobrym źródłem można je dobrze wysterować    

Edytowane przez Aurora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aurora. Jeżeli mógłbyś to chętnie bym zobaczył prezentację (przykładowe ustawienie z jedym głośnikiem centralnym na monitorze [zaczepiony na środku] :D Tak wiem jestem wymagający)

 

Ponadto co mnie kusi w Z506, a czego nie ma w X-540 to gwarancja producenta (dawno poprzemijały w X-540) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro Z506 można kopic za 270zł lecz nie maja pilota a regulacja znajduje się na satelitku to psuje efekt tych głośników za każdym razem trzeba rękę wyciągać do satelity. A pilot masz blisko klawiatury.Kiedyż tez miałem do wyboru X-530 czy X-540 i wybrałem to drugie ze względu na pilota. Gwarancja hmm mogę ci dać 7 dniowa możesz testować do woli,a nowe już nie produkują.Cena jaka podałem jest do negocjacji.Fotki głośników wrzucę dopiero jutro  

Edytowane przez Aurora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety tu nie dam rady wrzucić fotki, bo trzeba mieć fotki zapisane na jakimś serwerze i trzeba tam mieć konto a myślałem ze będzie łatwo nigdy jeszcze fotki tu nie wrzucałem podaj email to ci podrzucę fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...