Skocz do zawartości
Lessay

REALNE zarabianie online bez potrzeby wykonywania (prawie) jakiejkolwiek pracy.

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny programik (nowy, ma niecały miesiąc więc są szanse na duuże zarobki) pozwalający na zarabianie dzięki używaniu znikomej częsci naszego procesora online (~bitcoin). Aby zacząć zarabiać rejestrujemy się z tego linka : 
https://coingeneration.com/auth/new/147260/ (ja dostane dzięki temu nie duży bonus:). 
I postępujemy zgodnie z instrukcją :

1. Pobrać program z zakładki download i zainstalować (z tego linku wyżej) - program o dziwo jest rozpoznawany przez zabezpieczenia W7 jako zaufany. Zresztą jest on całkowicie niezauważalny przy pracy.
2. Dodać numer telefonu w zakładce Personal/Profile i zweryfikować odsyłając przesłany SMS-em kod (WPISUJEMY TYLKO LICZBY).

Jeżeli nie zostanie do Waszego konta dodany THREAD i pokazuje się nadal 0 można napisać ticket.
I have verified my telephone number but the thread hasn't been added to my account.
Kiedy thread pojawi się na koncie można odpalić program i nabijać gotówkę.! (ten thread jest na naszym koncie za weryfikacje numeru telefonu więc program powinien zarabiać pieniądze, tyle, że będą one pokazane po 'uwidocznieniu' thread'a - po odpowiedzi na ticket.)

Po paru godzinach widać efekt :

 

http://i.share.pho.to/df21023f_l.jpeg

 

z czasem więcej threadów = więcej zysku! (potwierdzone, że da się wypłacać pieniądze, niedługo powinien wystartować PayPal.

tabelka obrazująca zyski względem ilości threadów

https://dl.dropboxusercontent.com/u/10431245/digital%20generation/tabela%20wątków.png
http://i.share.pho.to/35464cd3_l.png

Przeliczniki :

Ogólnie pierwsze 50$ jest najtrudniejsze bo najwolniej leci(1$/24h), poźniej inwestuje się zarobione 50$ w kolejnego "thread'a" i już leci 2$ za dzień (przyjmując, że komp chodzi 24/7) i tak w kółko aż uzbieramy 25 thread'ów(max). Przy takim systemie po roku przychód = 4.3k $, w kolejnym latach po 8.4k $. (-koszt prądu, nie uwzględniając referali[poleceń innych - z nich też możemy mieć bonusy]).

FAQ :

- Czy to naprawdę działa ? Tak. - Czy thready wygasają ? Tak, każdy thread ma roczną ważność. - Czy da się wypłacić pieniądze ? Tak, zajmuje to ok. 5dni na przelanie środków (na nasze konto bankowe). - Czy będzie mi muliło neta i kompa ? Nie, program zużywa mało pamięci i nie wysyła za dużo danych. - Ile pieniędzy zarobie przez pierwszy rok mając włączonego kompa 24/7 (nic nie inwestując)? 4 292,55 USD. -Ile pieniędzy będe zarabiał przez następne lata?8.4k $- Od kiedy program jest dostępny w Polsce ? Od 6 czerwca. (przez co jest mało rzeczowych informacji, na odpowiedź ticket'a czeka się dzien+ z uwagi na coraz większe zainteresowanie, później już mogą całkiem wycofać darmowy thread więc trzeba się spieszyć:)

zacząłeś zarabiać i chcesz zachęcić innych? śmiało, możesz kopiować poradnik

Edytowane przez Lessay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo.

1. caly system przypomina piramide, ktore sa nielegalne w Polsce, bo Ty dostajesz dzieki niemu duzy bonus.

2. ta 'prywatna organizacja' chce stworzyc najwiekszy na swiecie super komputer, ale gloszac hasla typu 'obliczanie zmian klinatycznych, kalkulacja orbit satelitow' itd, de facto skupiaja sie na farmieniu bitcoina.

3. nikt nie daje ŻADNEJ gwarancji, ze osoby , ktore sie zapisza, dostana jakiekolwiek wyplaty pieniedzy.

4. nie ma w Twoim wpisie wzmianki nt 'Buy a connection to a Thread', ktory jest jak wol napisany w regulaminie serwisu.

5. regulamin odnosi sie do nie istniejacych stron (sza rzucane tylko hasła bez pokrycia, moze jest wiecej jak sie czlowiek zarejestruje), cala strona jest bardzo lakoniczna.

 

Nawet nie czytałem Terms of Service, bo jest podejrzanie krótki.

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1. nadal ok, przypomina i jak na razie jest legalny, w przeciwnym razie nie byłby udostępniony

2. czemu nie skoro przynosi zyski ?

3. gwarancją może być człowiek, który przy mnie wypłacał pieniądze 

4.

Buy a connection to a Thread - (this is an automated process that is required to completely enter the system and register your payment information, where the money that you earn will be sent). You can chose the payment method that is most comfortable for you. Also you will always be able to change this method at your discretion. For a full list of the payment methods available, please see the Payments page.

 

Polega to tylko na utworzeniu konta, na które będziemy przelewali zarobione środki (np payza, niedługo paypal).

5. ...

 

http://bannersonlineadvertising.blogspot.pt/ tutaj przykladowe wyplacenie

Edytowane przez Lessay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały trik polega na tym, że masz 1 darmowy "wątek" przez miesiąc. Jak chcesz więcej lub dalej kontynuować, to musisz za 50$ od sztuki wykupić wątki na rok. W skrócie - albo po miesiącu masz 30$, liczysz na to, że je dostaniesz i olewasz dalej sprawę, albo wrzucasz te 30$ i dopłacasz 20, by dostać wątek na cały rok i dalej inwestujesz, znowu licząc, że Ci zapłacą.

 

Przejrzałem kilka forów i innych serwisów, ogólnie ludzie piszą, że coś tam zarobili, ale mi to nadal trochę śmierdzi. A już na pewno mam wątpliwości co do podawania mojego nr telefonu. Jeszcze będę miał spam za spamem na komórkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ludzie nawet jeszcze rozważają takie rzeczy?

W każdym przekręcie trzeba na początku wypłacać pieniądze. Dopiero, kiedy ofiary wypracują duży zysk dla organizatora, czyli pojawi się duża pula osób z dużą ilością "$" na koncie, organizator zwija interes. Amber Gold też na początku wypłacało pieniądze bez problemu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w amberze nie miałeś nic bez wkładu własnego, dopiero po założeniu lokaty mogłeś uczestniczyć w całym procederze - w ten sposób właśnie działają piramidy. Tu tymczasem oferują Ci 30$ na starcie, i to właśnie bardzo śmierdzi.

 

EDIT: ktoś tu chyba jest nieuczciwy. Rozumiem, że komuś się mogą nie podobać tutejsze posty Lessay'a. Ale żeby minusować z tego powodu wszystko, co napisał dotychczas na forum?

Edytowane przez Dammeron
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam, fajnie się czyta hejt bez żadnych wartościowych argumentów i wiedzy na temat:)

Zresztą zachowanie typowego Polaka, 'nowe i opłacalne to złe i podejrzane' pomimo braku zrozumienia całego systemu.

Nie chcesz, nie próbuj i tyle.

Edytowane przez Lessay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, nie chcesz wykorzystać okazji to tego nie rób. Nie sugeruj, że znasz mnie lepiej niż ja sam. 

Ja bez żadnych referali zarobiłem już 3$ = 9zł = 3-4 browary za to, że komp stoi włączony a stałby tak czy inaczej.

Z czasem będzie zarabiało coraz szybciej (już po 193 dniach 25$/dzień bez refow), jeszcze wpadną jakieś polecenia to może do 5k$ wyjdzie za pierwszy rok. 

Edytowane przez Lessay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarobisz max 30$, chyba, że po miesiącu wykorzystasz to wszystko, co Ci naliczyło i dołożysz od siebie resztę do 50$, by wykupić wątek na cały rok. To, co dostajesz za darmo na starcie, działa tylko przez 30 dni. Tak więc: chcesz się bawić w to dłużej, musisz im po miesiącu zapłacić (min 20$).

Edytowane przez Dammeron
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie doczytałem (wszystkie obliczenia opóźnią się o miesiąc i musimy zainwestować 20$ na pierwszy całoroczny wątek) ale tak czy inaczej 20$ można dorobić na referalach albo wypłacić 30$ i 100zł mamy w kieszeni. My bad.

 

 

ps.Co wy k. macie z tym minusowaniem ? nie macie się na czym wyżyć czy o co chodzi?

nawet jeżeli wyszło trochę inaczej to i tak jest to metoda na zarobienie darmowego (u tych co chodzi komp tak czy siak 24/7 lub zużywa mało energii) 100zł z dobrą wizją na przyszłość... zawiść ftw

Edytowane przez Lessay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie, czy te 30$ równoważy Ci ryzyko udostępnienia Twojego IP, numeru telefonu (w sam raz na spam sms-owy), a i być może danych na dysku (w końcu nie wiadomo, co ten thread manager robi po cichu na kompie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wydaje mi się wiarygodne, ja gadżety a znajomi kase i elektronike z początków lockerz mamy do dziś (później ta strona zeszła na psy).

Edytowane przez Lessay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałbym ubaw gdyby koleś bit po bicie przesyłał jakieś nielegalne dziadostwo....

A potem w sądzie tłumaczenie:

"na stronie tak pisało i wydawało mi się wiarygodne"

Hahaha

Dołączona grafika

 

Ps. Nie martw się, jak zaczniesz pracować (zakładam że mając 19 lat siedzisz z rodzicami i brakuje ci na piwo, co nie jest żadnym wstydem sam w tym wieku się uczyłem i na piwo żebrałem:)) też będziesz śmiał się z takich tematów;)
 

Edytowane przez HeatheN
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie temat do skasowania tylko nadal nie rozumiem dlaczego został zaakceptowany przez administracje. (nie mieszkam z rodzicami Dołączona grafika)

Ps. nadal myślę, że nie podaliby milionów osób do sądu a projekt może okazać się dobrą opcją na zarobek.

Edytowane przez Lessay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To policz sobie:

- ile kosztowal komputer

- ile placisz za internet

- ile placisz za prąd

- ile czasu poswieciles aby w tym grzebac (poczytac na necie itd)

Edytowane przez _KaszpiR_
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...