Jump to content
Sign in to follow this  
adashi

i5 2500K Asrock P67 Extreme4

Recommended Posts

Chętnie, choć bez nadmiernego pośpiechu sprzedam:

1. Płytę Asrock P67 Extreme4 - 350,00 - gwarancja do 30 marca 2014 w Bit Computer;

2. Procesor Sandy Bridge i5 2500K (batch L101B686) - 700,00 - gwarancja do 25 marca 2014 w KR System.

Powyższe ceny: odbiór osobisty w Krakowie.

Gdyby ktoś chciał kupić to razem proszę o ewentualne propozycje.

Edited by adashi

No tak, nie śpieszy mi się, hahahahaha, a w obecnej sytuacji myślisz że powinno mi się spieszyć z przesiadką na 1150? Szczególnie pozbycie się samej płyty byłoby niezłą ekspertyzą... :-)

w ogole bym tego nie sprzedawal podkrecil na ile sie tylko da i poczekal do 2015 i kupil cos na 14nm. pewnie plyty beda mialy juz lutowane procki czyli moim zdaniem jest nadzieja ze to producenci plyt beda je selekcjonowac i sprzedawac odpowiednio podkrecone zestawy ale to taka moja wizja. btw nie oplaca sie zmieniac na haswella majac 2500k lepiej za ta kase kupic wypasiona grafike lub dwie

Oczywiście wiem, że wydajnościowo sprzedawanie nie ma specjalnego sensu. O tych p.i.e.r.d.o.łach z zarządzaniem energią szkoda nawet gadać. Patrzę jednak na perspektywiczność podstawki oraz kwestie gwarancji kończącej się za rok. Wstępnie pora się przymierzyć.

Jeżeli akurat trafi się kupujący, któremu akurat padnie płyta i chciałby wziąć moją, bo dostanie ją od ręki w Krakowie, to czemu nie. Procek mam komu sprzedać od ręki, gorzej z zainteresowaniem płytą.

Kupowanie płyty z wlutowanym prockiem jest tak dalekie od tego czego bym oczekiwał, że mam nadzieję, iż to nie nastąpi.

Podkręcanie wyżej 2500K to sztuka dla sztuki, między 4.4 a 4.7 różnica żadna, a napięcie już trzeba dać mocno do góry - na lato średnia idea jak dla mnie. Mocy nie brakuje, to raczej kwestie perspektywiczności platformy właśnie (dla 1150 chyba ma coś być w 14 nm także, jeszcze nie-BGA).

Edited by adashi

Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.