Skocz do zawartości
pielson

Obudowa na grafikę?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam starą i wysłużona kartę 9800 GT od Gigabyte. Wygląda ona tak: http://www.skapiec.pl/gfx/2009/poradniki/kartygraf_2.jpg

Piszę z zapytaniem czy jest sens obudowania tej grafiki tak jak na niektórych kartach że widnieje sam wlot powietrza przez wentylator. Czy to zmieni coś w pracy chłodzenia? Chodzi mi o coś w tym stylu: http://s3.egospodarka.pl/grafika/ASUS/Karty-graficzne-ASUS-ENGTS450-DirectCU-ykgfc0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowywania grafy w ten sposób nie ma sensu , jak już co to kompletna zmiana chłodzenia np. Accelero itp. + nowe wentylatory .

 

Wstawiać tam kawałka plastiku aby tylko ładnie wyglądało to nie ma sensu żadnego . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam LG 19' 1440x900, myślałem o drugim IPS i śmigać na dwóch. Często gram przeważnie fps'y wyścigi, programów? Chyba żadnych jedynie co brat odpali ps. Ale to rzadko, żadnych gamingowych wymogów nie mam coś w stylu czas reakcji jak najmniejszy i nie wiadomo jakie odświeżanie... Na 9800GT leci nowe Metro na tym monitorku i dlatego pytam czy najpierw kupić monitor a potem dozbierać na np 7850. Narazie mam na  LG IPS234V czyli około 600zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o to że chce drugi ekran. Chce sobie kupić nowy monitor z IPS i większy a ten miał bym na razie podpięty aż bym go upchnął za grosze komuś. NIe chodzi mi o stałe korzystanie z dwóch. Po porostu nie wiem czy najpierw dozbierać i kupić grafikę czy teraz monitor a potem grafikę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili 9800GT na 19' w 1440x900 daje rade, po podłączeniu starej 17' CRT też dawał rade bo na jednym np grid 2 a na drugiej przeglądarka itp.. Dlatego jest pieniążek i myślałem o tym własnie monitorze(LG IPS234V)chyba nie ma lepszego w tej cenie?

@ Troszkę plany się pozmieniały i PS6 będzie dosyć często teraz używany. Nie będą to nie wiadomo jakie procedury, zwykła obróbka zdjęć. Postawić na monitor czy grafike?

Edytowane przez pielson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam monitor ten sam jak na razie od lat nec 20wgx2 PRO.Kupiłem 670 i daje rade.Jak miałbym zmieniać to na  Dell U2713HM(ale grafa nie ogarnie).Moim zdaniem sprzedaj co masz kup monitor i grafe jednocześnie.Kupisz monitor to stara karta nie ogarnie.Kupisz karte bedzie super dużo fps,ale jak zmienisz monitor to sie zdziwisz że masz mniej.Najlepiej tak jak mówił przedmówca kupić to i to na raz i sie cieszyć Dołączona grafika

 

ps:zasilacz jaki masz?

Edytowane przez Makar06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...