Skocz do zawartości
Peterr

MSI GTX 760 TwinFrozr IV Gaming

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam,

Ze względu na to, że moja aktualna karta GeForce 9600GT 512 MB DDR3 już nie daje rady tak jak kiedyś i w związku z premierą GeForce GTX 760 nakręciłem się na zakup MSI GTX 760 TwinFrozr IV Gaming

Sprzęt jaki posiadam to:
MSI Z77A-G43 (G3)
Intel Core i3 3225
SilentiumPC Spartan LT HE912
Patriot Viper 3 DDR3 2x4GB 1600MHz CL9 XMP
Corsair HX-520
SilentiumPC Gladius M40
LG 227WT-PF 22'' 1680x1050

Zastanawiam się czy ta karta nie jest za mocna do mojego komputera?
Pod obciążeniem bierze podobno 370W, więc zasilacz wystarczy(?) ale czy procesor nie jest za słaby?

Ciekaw jestem Waszych opinii i co o tym zakupie sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ty wyczytał że karta bierze pod obciążeniem 370 W ?

 

370W to pewno bierze cały komp wraz z kartą na którym była testowana , sporo szybsza GTX690 ma TDP 300W i bierze pod obciążeniem ok. 230 W .

 

Zasilacz spokojnie da radę , procek chyba też - daje sobie rady z kartami pokroju HD7850 / GTX650Ti Boost . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że GTX 760 to jest karta pokroju HD7950. Procek będzie wąskim gardłem w niektórych grach (a w niektórych nie). W przyszłości pomyśl nad zmianą na i5-3570k

 

 

GTX 760 to świetna karta w dobrej cenie, szczególnie MSI TwinFrozr IV - niesłyszalna pod obciążeniem, co jest rzadko spotykane wśród wydajnych kart.

Edytowane przez humanoidal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały zestaw weźmie Ci maks 300w, nie zapominajmy,że kolega ma i3 a nie i7 oc. Co do grafiki dla mnie tylko nvidia. Z tych 760 polecałbym Gigusia OC na Wind Force 3. Ma chłodzenie lepsze niż MSI. Ktoś powie,że głośniejsza-bullshit- luknijcie na temperatury, giguś ma w stresie 60 stopni podczas gdy msi gotuje się na 70 stopniach.Można zmniejszyć prędkość wiatraka i masz taką samą ciszę.A karta jest stockowo szybsza od MSI o 2 klatki przynajmniej i robi się na niej lepsze oc z racji lepszych temperatur.Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...