Skocz do zawartości
lucreetia

ThinkPad albo coś podobnego

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.

 

Moglibyście polecić mi jakiegoś laptopa o surowym designie w tym przedziale cenowyn? Biorę oczywiście pod uwagę oferty komputerów używanych. Zależy mi na dedykowanej (aka ATI, nvidia) karcie wideo. Priorytetem oprócz tego byłaby wydajność 3D. Choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że w tej cenie wodotrysków nie będzie.

 

Te ThinkPady dzisiejsze warte są swej ceny?

 

Z góry dzięki serdeczne.

 

Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej przekątnej ekranu poszukujesz?

 

Od siebie polecam Thinkpad T410 (14 calowa matryca) - byłem z tego modelu bardzo zadowolony. Ten na aukcji ma (o opisie) kartę nVidia Quadro NVS 3100m. Na uwagę też zasługuje Core i5.

 

http://allegro.pl/thinkpad-t410-i5-540m-2-53-2-160-14-1-wxga-nv-fv-i3357697294.html

 

 

Z pewnością znajdziesz też T400, ale one były wyposażane w Core 2 Duo. Moim zdaniem lepiej zainwestować 100-200 zł w Core i5 - bardziej przyszłościowy.

 

Obecnie użytkuję T420 i nie mogę o nim złego słowa powiedzieć Dołączona grafika W teren zabieram X61s Dołączona grafika

 

Ze wszystkich Thinkpadów jakie miałem/użwałem: T23, T40, T42, T43, T60, X61s (zainstalowałem SSD - śmiga jak szatan ;) ), T410, X201, T420. Tylko T42 udało mi doprowadzić do stanu, który skutkował wymianą płyty głównej - przegrzany układ graficzny. T42 i 43 miały nieosłonięte GPU nawet najprostszym radiatorem, nawet o heatpipe'ach nie wspominając.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W teren zabieram X61s Dołączona grafika

 

Mam i sobie bardzo chwalę :-)

 

lucreetia -------- obejrzyj sobie nowe ThinkPady czy pasuje Ci klawiatura wyspowa. Mi osobiście podchodzą tylko modele z tradycyjną  - zresztą lepiej mi się na niej pisze. 

 

Seria T oczywiście godna polecenia (ale szukałbym czegoś z klawiaturą US (wąski Enter).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja!

 

Dzięki za liczne odpowiedzi. Chciałbym wydać do 1400-1600 zł. Cenę podałem w podpisie do tematu, myślałem, że będzie widać :-).

 

Interesuje mnie przekątna 15.4-15.6, panoramiczna. I może sprecyzuję pytanie - na jakie najlepsze parametry w tej cenie mogę polować?

 

Czy opłaci się kupić za granicą, np. na eBayu?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj lapka z Core i5 i dedykowaną grafiką, RAMu zawsze możesz dołożyć (pewnie będzie go 2-4 GB), a dysk wymienić. 

W tej cenie może trafić się jakaś okazja - pytanie jeszcze jaki stan wizualny (często to sprzęt poleasingowy) jesteś w stanie zaakceptować za daną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...