Skocz do zawartości
phranzee

ktos mnie skanuje....

Rekomendowane odpowiedzi

:o zdaje sie ze to ip nalezy "do mnie" tzn do sieci osiedlowej do ktorej jestem podpiety :?

czyli albo ktos odemnie sie bawi albo gdzies jest trojan :?

moze skontaktuj sie z dbn'em i naswietl im sprawe bo ja nie wiem co moglbym zrobic :(

 

ktos jeszcze z forum ma podobne "problemy" :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze tam IP 10.202.42.39, nie wiem czy to przypadek ale ja mam takie samo w sieci lokalnej, ale jestem za NATem, więc do neta mam inne........ Jakby co to nie ja :D  :D  :D

Ja widze tam inne IP, w dodatku moje po sieci lokalnej i w tej chwili uważam że to zdjęcie jest spreparowane tak żeby wyświetlało IP tego który je ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj...

212.244.48.53 - ip mojej sieci

libiaz2.aries.com.pl - host mojej sieci

 

Jak jakieś szczegóły to GG:3164521

 

PS.To na pewno nie ja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze tam IP 10.202.42.39, nie wiem czy to przypadek ale ja mam takie samo w sieci lokalnej, ale jestem za NATem, więc do neta mam inne........ Jakby co to nie ja :D  :D  :D

Ja widze tam inne IP, w dodatku moje po sieci lokalnej i w tej chwili uważam że to zdjęcie jest spreparowane tak żeby wyświetlało IP tego który je ogląda.

:o dokladnie - bardzo smieszne panie phranzee :? gratuluje "pomyslu" :x :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze tam IP 10.202.42.39, nie wiem czy to przypadek ale ja mam takie samo w sieci lokalnej, ale jestem za NATem, więc do neta mam inne........ Jakby co to nie ja :D  :D  :D

Ja widze tam inne IP, w dodatku moje po sieci lokalnej i w tej chwili uważam że to zdjęcie jest spreparowane tak żeby wyświetlało IP tego który je ogląda.

BINGO - ja odrazu na to wpadlem po przeczytaniu 2 postow pod zdjeciem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a bo dowiesz sie kogo to jest ip ;) ZNaczy kto to robi dokładnie itp

Moja siec ma podobny adres lecz koncowka 109 ;)

Nie czytales calego topicu :?:

:D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze tam IP 10.202.42.39, nie wiem czy to przypadek ale ja mam takie samo w sieci lokalnej, ale jestem za NATem, więc do neta mam inne........ Jakby co to nie ja :D  :D  :D

Ja widze tam inne IP, w dodatku moje po sieci lokalnej i w tej chwili uważam że to zdjęcie jest spreparowane tak żeby wyświetlało IP tego który je ogląda.

Nie do konca, moje sie nie calkiem zgadza 8O

ale fuckt, ze zaplon mam opozniony :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: o qfa, ale stracha miałem :shock: czytam czytam, moje IP ?????????????przecież się nigdzue nie łączyłem , czytam dalej DNS - zgadza się, myśle o kfa, ma mnie ://////// :lol: :lol: :lol: ale spox trochę to przekombinowane było, muszę przyznać, doprawdy LOL, fajnie to wygląda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh qwa... a juz mylaem... boze mialem serce przelyku... nie pacze na screna tylko czytam posty i widze Sida jak o ariesie mowi a ze jestem z okolic (Trzebinia to wiem co to Aries;)) i patrze co to za ip, patrze a tam moj, szybko patrze na tcpip cza aby napewno moj i cholera moj... czytam dalej i...uchhh ktos se jaja robi...

Swietny kawal podziwiam pomyslowosc... szkoda ze ten post nie powstal 1 kwietnia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O 8O co do uja

u Ciebie widnieje moje ip... ale w morde jeza skad sie tam wzielo?

chyba ze to ktos z mojego LAN'u.. chociaz to sa raczej osoby powazne i pracujace a nie jakies bachory :roll:

hmmmmmmmmmmmmm moze masz jakies dane z jakiego portu to idzie? albo cos?....

bo wiez mi... niemial bym zadnego interesu w pingowaniu Ciebie.

 

 

chociaz z drugiej strony... to czemu w IP 9 i 6 sa tak blisko siebie? przesuwales? bo moze ktos chce mnie wkopac :x :evil: :?:

 

 

UPdate: bueheheheh... dobre.. tak to jest jak sie nie czyta all postow :lol: az uwiezylem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O  8O  co do uja

u Ciebie widnieje moje ip...  ale w morde jeza skad sie tam wzielo?

chyba ze to ktos z mojego LAN'u..  chociaz to sa raczej osoby powazne i pracujace a nie jakies bachory  :roll: 

hmmmmmmmmmmmmm  moze masz jakies dane z jakiego portu to idzie?  albo cos?....

bo wiez mi...  niemial bym zadnego interesu w pingowaniu Ciebie.

 

 

chociaz z drugiej strony...  to czemu w IP 9 i 6 sa tak blisko siebie?  przesuwales?  bo moze ktos chce mnie wkopac :x  :evil:  :?:

kurde, no trzeba to bedzie blizej sprawdzic.... a porty to tak 1-1000 :)

moze jednak ktos z Twojej sieci... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...