Skocz do zawartości
hef44

Częste bluescreeny, 1 minuta do wlogowania. Logi.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

od jakiegoś czasu bardzo często łapię bluescreeny, zaczęło się kiedy płyta główna przestała widzieć kartę graficzną na PCI-E x16. Usterkę tą usunąłem poprzez ustawienie kilku opcji w biosie międzyinnymi szynę PCI-E ustawiłem na 115 MHz, co jest prawdopodobnie jedną z przyczyn BSOD.

Jednak wczoraj złapałem coś nowego, podczas gry w WoT wyskoczyło okienko o treści mniej więcej takiej "za około 1 minutę nastąpi wylogowanie użytkownika i restart komputera".

Troszkę poszperałem toszkę pokanowałem, wyniki poniżej:

 

 

 

GMER 2.1.19163 - http://www.gmer.net
Rootkit scan 2013-07-13 14:08:40
Windows 6.1.7601 Service Pack 1 x64 DeviceHarddisk0DR0 -> DeviceIdeIdeDeviceP0T0L0-2 ST3250410AS rev.3.AAC 232,89GB
Running: b4v4rwwy.exe; Driver: C:UsersKrzysAppDataLocalTempkwddykoc.sys


---- Registry - GMER 2.1 ----

Reg  HKLMSYSTEMControlSet002serviceseventlogSystemIPRouterManager@Typx20acsSupporx02d9ed  0x07 0x00 0x00 0x00

---- EOF - GMER 2.1 ----

 

 

W załącznikach logi z OTL.

Extras.Txt

OTL.Txt

 

Zrobiłe również szybki skan Mbam - nic nie wykrył.

 

Do tego pozwolę sobie dodać informację o BSOD.

win32k.sys+1f980d.txt

nic pewnie z tego nie wyniknie, zdaje mi się, że winne mogą być podkręcone pamięci na na 850MHz, chociaż to nie dużo, na wcześniejszej płycie chodziły bezproblemowo na 1000MHz.

atikmdag.sys+25580.txt

co do tego zmieniałem sterowniki na różne łącznie z beta 13.6 i również nie pomagało.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...