Jump to content
xbora

Galaxy S I9000 SUPER STAN! 12GB Android 4.2.2 Bez SimLocka -Film

Recommended Posts

Witam,

Tak jak w temacie do sprzedania Samsung Galaxy I9000 Bez SimLocka.

Telefon w naprawdę świetnym stanie, co przedstawiają załączone zdjęcia. Ekran w stanie idealnym jak nowy (na wyświetlaczu od nowości noszona folia - również teraz nie ściągnięta do zdjęć). Telefon od nowości noszony w pokrowcu.

Większość używanych Galaxy S ma zdartą lub zrysowaną srebrną ramkę wokół ekranu - w tym telefonie ramka wokół ekranu jest w stanie idealnym!!! Nie ma ani jednego odprysku, co widać na zdjęciach poniżej.

Telefon w 100% sprawny i bez wad ukrytych. Małą niedogodnością jest nieco ciężej działający przycisk włączania/wyłączania telefonu.

Smartphone ma wgrany najnowszy i najbardziej stabilny system Android 4.2.2 (Jelly Bean) na którym telefon działa niesamowicie szybko - co zresztą przedstawia załączony na aukcji filmik. Na życzenie mogę wgrać oprogramowanie 2.3.6 z nakładką Samsunga TouchWiz 4.

Po więcej informacji zapraszam na Allegro.

http://allegro.pl/galaxy-s-i9000-super-stan-12gb-android-4-2-2-film-i3403706747.html

Na zdjęciach widoczna jest lekko odklejająca się folia ochronna ekranu którą miałem ściągnąć do zdjęć, ale stwierdziłem że kupujący może chcieć ją nadal wykorzystywać.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.