Skocz do zawartości
miki1025

Problemy z kartą graficzną gforce 650 Ti boost

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na początku wakacji kupiłem komputer lecz od pewnego czasu mam problem chyba z kartą graficzną. W grze rzadko, lecz na pulpicie/ w przeglądarce jest takie ścięcie, ekran robi się w kwadraciki, i na sekundę czarny, i wyskakuje komunikat: Dołączona grafika. Czym to może byś spowodowane?

Komputer:

Intel core i5-3350P 3.1GHz

Gforce GTX 650 Ti Boost

 MSI H61M-P20

4gb ramu 

Corsair 450W

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie spotkałem się z takim problemem... Zakaz hotlinkowania? Chyba masz wirusa, nie wygląda mi to na problem z kartą graficzną....

 

 

 

 

A tak na poważnie, to delikatne obniżenie taktowania rdzenia i pamięci powinno pomóc. Jeżeli  to nie pomoże, a problem zdaża się bardzo często i cię wkurza to będziesz musiał odesłać kartę na gwarancję (z tym, że jest duża szansa, że odeślą ją nie naprawioną twierdząc, że u nich nie było problemu. Tak działają serwisy w Polsce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to dość uciążliwe, nei da sie przeglądać internetu (po każdym komunikacie trzeba alt f4 i wyłączyć przeglądarke). Może uda mi się zainstalować najnowsze sterowniki i pomoże.

 

@edit 

A jeżeli jest zakaz hotlinkowania to ten link: http://pokazywarka.pl/uw1lby/

Edytowane przez miki1025

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przeinstalowalem juz sterowniki do karty graficznej ? Bo miales to zrobic. Masz dosc "starą" wersje sterownikow.Zainstaluj 320.49 albo numerek nizsze i sprawadz w grach i przy przegladaniu neta czy problem dalej wystepuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...