Skocz do zawartości
ajayeti

Długi czas identyfikacji sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Mam problem z irytująco długim czasem identyfikacji sieci. Przy włączeniu komputera ikonka połączenia z siecią pokazuje kręcące się kółko, dużo dłużej, niż samo włączenie komputera. Niektóre programy czekają na identyfikację (Asus GPU Tweak, gadżety systemu Windows, itp.), w związku z czym muszę czekać, aż połączenie się "ustanowi". Próbowałem już standardowych procedur jak reset routera (TP-Link TL-WR1043ND, firmware aktualny), ponowna instalacja sterowników karty sieciowej, przegląd autostartu, itp. Nie mogę dojść do tego, dlaczego ta identyfikacja wciąż tyle zajmuje (ok. 20 sekund, wcześniej około dwóch, od załadowania pulpitu). Nie wiem, jakie informacje dodatkowe mogą być przydatne, także proszę o wskazanie tego, co podrzucić w celach diagnostycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys cos takiego jak na laptopie zaisntalowalem caly soft intela do sieciowki wifi - system probuje sie uwierzytelnic w sieci, ale nie dostaje odpowiedzi.

Wylacz autoryzacje dot1x polaczona z Single Sign On.

 

Mozna np opalic instalator sterownikow sieciowki, dac modify i wywalic opcje zaawansowane.

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...