Skocz do zawartości
petercobra

Nowy PC do gier max do 3500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie potrzebuję pomocy w zrobieniu "downgrade" zestawu z purepc http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_lipiec_2013?page=0,13# tak aby całość wraz z obudową kosztowała max 3500zł - taki mam budżet niestety;/

 

Napęd mam własny więc już jest te 60zł mniej, z SSD chwilowo też mogę zrezygnować - wychodzi 3165,02 zł bez obudowy. Po dołożeniu dedykowanej obudowy zamykam się w kwocie 3500.

 

Z grafiki myślałem nad GTX 660 - na moje potrzeby chyba wystarczy a można parę zł zaoszczędzić i np dobrać SSD, większy HDD (tylko czy jest sens?),  Najbardziej zależy mi na stabilnym ~4,3 GHz, ok 6-8 portów usb oraz w miare cichej pracy z wydajnym chłodzeniem.  :)

 

Jeśli macie jakieś propozycje to mile widziane linki do gotowych zestawów.

 

 

 

Zestaw mam zamiar używać do gier na mid/high detalach na LCD 42" full hd. Całość będzie zamawiana z morele w pon lub wtorek.

 

Pozdrawiam

P.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na amd Kaveri. Ja mam 4.2ghz z turbo 4core. Pamięci 1866mhz cały zestaw sam złożyłem wraz z obudową z zasilaczem i płytą 1500zł bez karty graficznej i jestem mega zadowolony. Płyta z ledem i OC i mam 8 portów usb 3.0 z e-sata i 3 sloty pcie i HDMI do tv lub monitora :-) W tej cenie dołożysz sobie do gtxa 680 :-)( Wysłane z dotyku Samsung 3G GTP-6200 za pomocą Tapatalk 2 )

Edytowane przez dakar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu we wrześniu kup AMD Richland 6800k ma 4.8ghz z turbo. Ja wymieniam z Trinitty na Richland a potem Kaveri :-) ja gram bez problemu w crysis 3 bez karty graficznej :-)Nie potrzebuję konsoli, nowe gry na pc są tańsze :-)We wrześniu już kupię grafikę na fullhd.( Wysłane z dotyku Samsung 3G GTP-6200 za pomocą Tapatalk 2 )

Edytowane przez dakar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tesel za zestaw. Czy ktoś jeszcze ma jakieś propozycje czy taki zestaw zostaje?

 

p.s. do "gier" w moim przypadku oznacza Diablo III, czasem Skyrim, trochę SC II oraz emulacja future pinballa  Dołączona grafika

 

megagracz - dzięki za intencje ale nie jestem pewien czy ta tańsza obudowa da radę jeśli idzie o przepływ powietrza we wnętrzu. Jej komentarze wyglądają marnie...

Edytowane przez petercobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza myśl zwykle jest najlepsza więc zostanę przy tym pierwszym zestawie za te 3470zł. Pytanie tylko, czy do tej obudowy dokupić jeszcze dodatkowe wentylatory czy te zamontowane w niej wystarczą do zapewnienia odpowiedniej wentylacji w przypadku kręcenia procka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...