Skocz do zawartości
Avarbs

RAM, Chłodzenie i Dysk SSD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym zakupić części wymienione w Temacie (Pamięć RAM, Chłodzenie Procesora, Dysk SSD)

 

Płyta Główna: MSI Z77A-G45

Obudowa: SilentiumPC M40

Procesor: Intel Core i5-3570K

 

jako chłodzenie to przypadło mi:

-Thermalright HR-02 - Macho 120

-Ale jeżeli chciałbym komponować wszystko w jedną kolorystykę no to prosiłbym coś co się zmieści do mojej obudowy oraz jest czarne [Czarny radiator] (jeżeli można to, aby była możliwość montowania dodatkowego wentylatora)

Chciałbym cichy i w miarę mocny, lecz nie za 300-400 zł (trochę tańszy)

 

Co do ramu no to nie mam pomysłów, lecz:

-Niski profil (aby zmieścił się bez problemowo pod chłodzeniem na 1 i 3 slocie [Dual Channel])

-8 GB

-Ivy Bridge [Procesor] no to większe taktowanie niż 1333 (1600 - 1866).

-Wygląd (jeżeli są radiatory to czarne albo czarno-niebieskie)

 

SSD:

-Max. Cena: 400 zł

-Pojemność: 64-128GB

-SATA III

 

PS.

-Czy możecie mi podać jakieś fajne wentylatory (lepsze od standardowych z SPC M40), które mógłbym wymienić (3) i przemontować z Macho 120 na Custom (jakieś lepsze -> cichsze, wydajniejsze)

-Kolorystykę zachowuję dla ogólnej zasady. Jeżeli obudowa jest otwarta (czasem) no to świetnie wygląda jak jest jedna kolorystyka wszystkiego

 

Pozdrawiam, Avarbs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...