Skocz do zawartości
Modyfikator

ReaktorMod

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Przedstawiam wam moją obudowę o nazwie ReaktorMod. Prowadziłem worklog na innym forum, być może już gdzieś widzieliście tę obudowę bo jest na kilku stronach. Tutaj wrzucę od razu foty skończonej obudowy, a jeśli będzie odzew z waszej strony to uzupełnię temat o 'odwrócony worklog'. Dodam, że obudowa zainteresowała firmę EK Water Blocks która zdecydowała się mnie zasponsorować. Ponadto kilka dni temu wygrałem konkurs moddingowy MonsterPC Mod of the Month, sponsorowany przez sklep Performance-pcs.com Dołączona grafika Obudowa to stary Chieftec BX-03.

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Zbiornik jest aluminiowy, ale mając na uwadze korozję galwaniczną pomiędzy Al i Cu, pokryłem go od wewnątrz żywicą epoksydową. Poza tym chłodziwo od EK posiada inhibitory korozji.

Dołączona grafika

 

Na górze obudowy zamontowałem samemu zrobiony regulator napięcia 0-12V z kontrolką w postaci żarówki. Dołączona grafika

 

Całkowicie wydzieliłem przestrzeń płyty głównej zasłaniając obudowę blachą. Tak naprawdę musiałem zrobić z blachy kolejne dwie obudowy które zamontowałem wewnątrz Chiefteca. Caseception Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

W przedni panel i boki obudowy wstawiłem siatkę dla dobrej wentylacji.

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Woltomierze są oczywiście podłączone, a nie tylko dla wyglądu. Lewy to woltomierz pokazuje czy napięcia 3.3V,5V i 12V są w bezpiecznym zakresie, a prawy pokazuje temperatury z trzech czujników. Mierzone napięcie i czujniki temperatury przełącza się pokrętłami z podświetlanym opisem. Powyżej woltomierzy zamontowałem napęd dvd (bo jednak się jeszcze czasem przydaje). Zwróćcie uwagę na kontrolkę aktywności napędu i przycisk do wysuwania tacki.

Dołączona grafika

 

Cięty laserem armor mojego projektu na mobo i grafikę, potraktowany palnikiem aby uzyskać efekt przegrzania. Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Strzelone w całkowitej ciemności. Podświetlenie zrealizowane na żarówkach dla zachowania klimatu Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Mam nadzieję, że wam się spodoba:) Więcej moich oraz wykonanych na zlecenie realizacji możecie znaleźć na mojej niedawno powstałej stronce www.modyfikator.com.pl . Dajcie znać o co niej myślicie:)

Edytowane przez Modyfikator
  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstawiaj nowe znaki linii, bo to sie rozjezdza Dołączona grafika

Juz to gdzies kiedys widzialem, pomysl i wykonanie swietne.

 

Takie jedno pytanie, czy z niego się sypie rdza? Dołączona grafika

Dzięki, poprawiłem.

Nic się nie sypie :)

 

 

Fajny projekt, ale boczą chłodnicę nie dało się wrzucić na tył ?

dzięki. boczną chłodnicę  można by dać prędzej na górę lub przód, ale chciałem ją miec z boku, tak moim zdaniem lepiej wygląda.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...