Skocz do zawartości
Saimon122

Nowy Monitor led do (Gier/Filmów/Internetu)

Rekomendowane odpowiedzi

Hej witajcie

 

Pasuje mi zmienić monitor na większy (Wreszcie chce mieć fullhd rodzielczośc ) w tej chwili używam monitora Asus 18 cali 1366x768 jako iż mam nowy komputer pasuję też kupić monitor w full hd.

 

Teraz pytanko zależy mi na dobrej jakości obrazu nie mam wymagań co do czasu rekacji wielkich w tej chwili mam 5ms i nie widzę żeby mi to przeszkadzało. Myślałem o monitorze 24 cale choć wiem że 22 cale też są w Fullhd ale czy będę widział jakąś różnicę?

 

Chcę przeznaczyć maxymalnie 600zł wiem że to nie majątek ale nie potrzeba mi proffesionalnego monitora do grafiki :)

moja karta graficzna to gtx 660 oc .

 

 

Proszę o pomoc w wyborzę pomiędzy 22 full hd a 24 fullhd , nie wiem jaka to będzię różnica

 

 

 

Pozdrawiam Serdecznie i Z góry Dziękuje za Pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecę taki monitor jak sam kupiłem.

 

Tutaj chyba jest najtaniej, 639zł i wysyłka gratis.

 

http://allegro.pl/sferis-monitor-lg-led-24-cale-24ea53vq-p-ips-hdmi-i3453009186.html

 

Ips wiec fajne kolorki, 24 cale. Ma tylko jedną wadę, podstawka jest mało stabilna i przy kopnięciu w biurko monitor lekko się buja, ale poza tym nic lepszego w tej cenie nie ma.

Edytowane przez XeNoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...