Skocz do zawartości
Lukhas

Wentylator 120 mm pod CPU do 100 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar kupic nowy wentylator pod CPU, poniewaz ten od karakorum niestety wymiekl. Jade jutro do Znaku (Znak.pl) i tam zamierzam zakupic. Mam Q9550 + karakorum.

 

Myslalem nad Noctua NF-S12B-FLX (120 mm) za 90 zl. Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem inne tematy ale ja mam okreslony zbior wentylatorow. To zle, ze tak napisalem?

 

Wybaczcie, ale na telefonie nawigacja na forum to tragedia..

Juz wiem. Nie ten dzial, a bylem przekonany, ze pisze w temacie "Co kupic?".

Przepraszam! Moj blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś przecież temat dot. swojego problemu, nie ma najmniejszej potrzeby tworzenia kolejnego tematu.
Dostałeś linka w tamtym temacie do zbiorczego tematu dot. wentylatorów 120mm.

 

Wybierając z oferty tego sklepu, wybrałbym przy takim budżecie Bequiet Silent Wings USC PWM (120 mm) [bL023]

Ma wyższą wydajność, lepiej mieć zapas. Oba wentylatory to najwyższa półka. Silent Wings ma jednak troszkę inną ramkę, nie wiem czy da się go bezproblemowo zapiąć na Karakorum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie bedzie problem, dlatego chyba skorzystam jednak z tej pierwszej opcji. Wzialbym ten proponowany przez Ciebie, ale tam chyba jest miejsce na srubki lub zatrzaski zamiast dziurek.

 

Sprawdze jeszcze dokladnie w sklepie. Jesli bedzie tak jak napisalem wyzej to wybiore Noctue. Tak bedzie chyba najlepiej. Dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie ten Coolink nie jest zly.. Hm, mam wybor miedzy Sferis, Proline i Znak. Popatrze jeszcze, potrzebuje czegos wydajnego. A jesli mam placic za firme to bez sensu.

 

---

Mało ci było z jednym tematem?

:arrow: http://forum.purepc.pl/topic/354059-karakorum-problem-z-wentylatorem/

/Moderator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...