Skocz do zawartości
_KaszpiR_

Temperatura w ciepłe dni.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z cieplejszych dni w roku, czego sie nie dotkne to jest cieple.

 

W pokoju przy podłodze mam 35C.

Nad komputerem 44.1 C

W budzie ~ 38C.

 

Bawie sie google SketchUp, uzycie cpu ~ 50% na wszystkich rdzeniach, gpu ~ 30% load.

 

Temperatura cieczy 44.5C.

 

Mam ustawione utrzymywanie cieczy na 40C, pompka i wentyle kreca na maksa.

Myslalem, ze bedzie znacznie gorzej, ale juz by piszczalo.

 

A jak tam u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam taką temperaturę cieczy miałem na pasywnej chłodnicy (kaloryfer) w najcieplejsze dni, normalnie to było poniżej 40. Z tym że config nie był zbyt ciepły, słaba karta graficzna.

Na AC w tj08-e, na sandy 4.5ghz wentylatory na minimum (180mm intake chyba z 300 rpm), wszystko w normie (stres z 80 by było na cpu przy wentylatorze na fortisie na 600 rpm). Generalnie nie wiem czy mógłbym coś zyskać w oc i ciszy, gdybym zastosował LC. Zabawa i walory estetyczne to owszem, no i poważne wydatki Dołączona grafika

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie temperatura:

- w pokoju 28

- przy kompie 30

 

i idlu

 

- chłodnica front 33

- chłodnica top 33.5

 

w stresie odpowiednio 38 i 38.7

 

pompa i wentyle chodzą automatycznie powyzej 35st płynu 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pokoju padł rekord wczoraj 34st w pokoju a w obudowie 35st. Cpu 3570K zegary fabryczne napięcie w spoczynku 0.898v temperatury w spoczynku 37 Chłodzenie Phanteks PH-TC14PE 2x140mm fabryczne wentyle kręciły się wtedy 1080obr + u góry bezpośrednio nad radiatorem jest założony NB-Blacksilent pro Pl-2 120mm 1400rpm.W odciążeniu nie wiem bo nie grałem nic wczoraj.Gpu 38st Sapphire 7850 2Gb

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...