Skocz do zawartości
kicus234

Komputer do gier + monitor + myszka + klawiatura [3000zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jako, ze jestem zielony w komputerach prosilbym o porade w sprawie zlozenia.

Zestaw ma zawierac: jednostke centralna do 2600 zl // myszke, klawiature i monitor do 400 zl, ew jezeli te 400 zl to malo, jednostka moze byc do 2500 zl a monitor z myszka i klawiatura do 500 zl.

Komputer ma sluzyc do gier, ogladania filmow, surfowania po internecie, ogolnie do rozrywki.

Czesci maja byc nowe. Nie znam sie na podkrecaniu, jaki efekt z tego mozna uzyskac? Czy jest to oplacalane i czy zywotnosc podzespolow sie wtedy skraca? Rozdzielczosc jak najwieksza. Mieszkam w Polsce. Nie mam do wykorzystania starych czesci z poprzedniego komputera. Ogolnie chodzi mi o jak najwieksza wydajnosc komputera w stosunku do ceny. I zeby przez jak najdluzszy czas gry chodzily na pcie, nie mowie oczywiscie o full detalach ale zeby sie nie scinaly przy kazdym wczytywaniu lokacji. Jezeli chodzi o poszczegolne czesci, procesor chcialbym intela, karte graficzna nVidii (nie znam sie ale jezeli Radeon w zestawie bedzie bardziej efektywny od nVidii moze byc i Radeon) , Ramy jakiejs markowej firmy. Dvd rom obojetnie aby sie nie zepsul odrazu po okresie gwarancyjnym, dysk 500 gb albo 1 TB w zaleznosci czy z mniejszym dyskiem da rade zlozyc lepszy zestaw, plyta glowna moze byc Asusa chyba ze innej firmy sa lepsze, zasilacz wiadomo aby pociagnal ten caly zestaw i sie nie spalil :D a obudowa moze byc najzwyklejsza aby tylko sie zmiescilo to wszystko do niej i zeby w jednostce nie bylo sauny, to chyba tyle.

Monitor myszka i klawiatura aby sluzyly jak najdluzej. Cena laczna zestawu nie moze przekroczyc 3000 zl. Osobom, ktore postaraja sie mi pomoc z gory dziekuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...