Skocz do zawartości
roked101

GTX 650 Czy Warto

Rekomendowane odpowiedzi

Siema 

Zamierzam kupić katę graficzną do gier i zaciekawiła mnie GTX 650 ale nie wiem czy nie będzie problemów z podpięciem jej do mojego lapka.

 

Ram: 4gb

Procesor: Intel® Core i5-3210M CPU @ 2.50GHz

Windows 7 Home Premium 64 bit

Moja aktualna karta to GeForce GT 620M

Model to Samsung np300e5c

Proszę o pomoc!!!

Edytowane przez roked101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby ekstra, gdybyś napisał, jaki to model laptopa.

 

Wróżę, że na 99% się nie da, jeśli nie jest to gtx650m przeznaczony do urządzeń przenośnych, lecz zwykła pecetowa karta na pci-e. I o ile w ostatnim przypadku musiałoby to wyglądać tak:

Dołączona grafika

to i tak pozbawione by było sensu ze względu na niewystarczającą przepustowość portu, do którego podłączony byłby excard.

A, no i trzeba by było dokupić stosowną kartę-konwerter do lapa, kartę graficzną i zasilacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model występował max z NVIDIA GT 620M - zmiana karty graficznej jest raczej niemożliwa. 

 

Nawet nie chodzi o to z jakim najwyższym gpu notebook występował, lecz o obecność złącza MXM, bo są modele, które oficjalnie występowały z marnymi grafami, a można do nich włożyć 7970M. W skrócie: samsung nie stosuje MXM, więc nie ma co tam wymieniać.

Ci "lepsi" producenci to apple, lenovo, dell/alienware, hp i msi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...