Skocz do zawartości
Plebs

Zobaczcie te świetne pamiątki

Rekomendowane odpowiedzi

OCZ DDR 256MB/366 PC3000 CL2 wieczysta gwarancja

cena: 529 zł

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=4216&sid=1

 

 

OCZ DDR 256MB/400 PC3200 wieczysta gwarancja

cena: 784 zł

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=5441&sid=1

 

 

Pamiatki zajebiste ale cena niestety tez :evil:

 

Szkoda tylko ze PC3700 nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no..............zdaje sobie sprawę że jakość=cena itd. ale podoba mi się ile z nich wycisnęli.....i że wycisnęli więcej niż z TwinMos'ów :D

Plebs - mówią Ci wszyscy, że OCZ to wyczynówki! Pamiątki kosztują fortunę i są serio niesamowite, więc nie wiem skąd Twoje zdziwienie, że pobiły TwinMosy - TwinMosy są dobre i (w miarę) tanie. To ich największa zaleta, ale czasem możesz trafić na gorszą sztukę czasem na lepszą. Jeśli chodzi o OCZ... to są raczej tylko LEPSZE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to OCZ. Zadna rewelacja, jedne z najlepszych pamieci na tej Ziemi :) Nie porownuj tu jakis TwinMosow ktore sa dla mas.

Pozdro

Dexter

Mam OCZ3000(183MHz) i chodzą sobie bez problemu na 215MHz 2,3,3,6 Kupiłem je we wrzesniu u.r. a kosztowały troche.Pamięci super a jak będe zmieniał to tylko OCZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wezcie pod uwage, ze firma OCZ jest "wykleta" przez conajmniej kilka powaznych stronek tematycznych, bo jej przedstawiciele, oferowali tzw korzysci majatkowe za pochlebne recenzje. A tego wynika, ze to rowniez nie musi byc obiektywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wezcie pod uwage, ze firma OCZ jest "wykleta" przez conajmniej kilka powaznych stronek tematycznych, bo jej przedstawiciele, oferowali tzw korzysci majatkowe za pochlebne recenzje. A tego wynika, ze to rowniez nie musi byc obiektywna.

Masz dowody daj jakiegoś linka do tych stronek tematycznych albo do tekstu gdzie tak piszą.

Bo ostatnio mocno sie zastanawiam nad tymi pamieciami tzn. PC3700EL a to co napisałeś stawia te pamięci pod dużym znakiem zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wezcie pod uwage, ze firma OCZ jest "wykleta" przez conajmniej kilka powaznych stronek tematycznych, bo jej przedstawiciele, oferowali tzw korzysci majatkowe za pochlebne recenzje. A tego wynika, ze to rowniez nie musi byc obiektywna.

a byles swiadkiem takiej oferty ?!?

zobacz wiec sobie dla porownania na wyniki nie serwisow tematycznych a poszczegolnych uzytkownikow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka poszukam - czytalem o tym pare tygodni temu.

Oczywiscie mnie przy "ofercie" nie bylo - ale dlaczego stronka mialaby klamac w tym temacie???

co do opinii uzytkownikow - to niestety nie znam ani jednego czlowieka osobiscie, ktory by te pamiatki posiadal (te czyli firmy OCZ)

No i podsumowujac - napisalem, ze "nie musi byc obiektywna" - co nie oznacza, ze nie jest - oznacza tylko, ze ja mam watpliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie mnie przy "ofercie" nie bylo - ale dlaczego stronka mialaby klamac w tym temacie???

Dlatego ze istnieje konkurencja i wystarczy ze np. Kingstone zaplacil temu serwisowi zeby powiedzieli ze OCZ cos oferowalo za pochlebne recenzje. To jest biznes nie mozna wierzyc nikomu.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...