Skocz do zawartości
seqnda

Chłodzenie Arctic Cooling Freezer 13 [mocowanie intel]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posiadam chłodzenie freezer 13, służy mi obecnie na socket'cie AM2. Za kilka dni robie przesiadke na intela socket 1155. Niestety zapodziałem gdzieś akcesoria, które pozwalały zamontować chłodzenie na intelu. Pytanie brzmi czy da radę zamontować to chłodzenie wykorzystując części z boxowego chłodzenia intela (g2030)? Może ktoś przerabiał taką sytuację? Dołączona grafika Pozdrawiam.

Edytowane przez seqnda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da rady, box intelowski trzyma się na plastiku który jest przedłużeniem wentylatora.

musisz znaleźć akcesoria.

 

W międzyczasie niech chodzi na boxie, i tak nie ma czego chłodzić w tych prockach.

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Ten procek to bedzie "przeczekanie" przed i5. No wlasnie obawiam sie, ze nie znajde :( Wiem ze to nie ten dzial ale zaryzykuje i zapytam: a moze ktos z forumowiczow ma na zbyciu ten koszyk albo poda jakies namiary gdzie mozna zdobyc te akcesoria? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w sieci, ew. załóż temat w dziale "Kupię" :).

Co do boxa - @5v nie jest głośny, a spokojnie schłodzi ten procesor i tego na razie bym się trzymał. W przypadku i5 (zakładam, że K ;)) i tak przyda się mocniejsze chłodzenie.

BTW Na swojego G530 upchnąłem Freezera 7 Pro i jest git :D.

 

@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie moge zakladac tematow w dziale "kupie" :] Nie bedzie to i5 z "k". Chce po prostu wykorzystac to chlodzenie skoro je mam :) zawsze bedzie ciszej/chlodniej. :P

Edytowane przez seqnda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...