Skocz do zawartości
Eladril

Zasilacz do tego zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, potrzebuje kupić zasilacz do zestawu który miał go początkowo nie potrzebowac, okazało się jednak ze wymaga wymiany.

 

zestaw

g2120

b75ma-e33

4gb 1600mhz

hdd sata 320gb(stare)

 

Jak widac bardzo po kosztach, jako ze nie zamierzam używać zasilacza z dedykowaną kartą, ani też podkrecac (i tak ledwo co by się dało) myślałem o Modecom Feel 3, najtańszy stabilny zasilacz w tym momencie z tego co się orientuje (80zl), jak napisałem nie musi być o dużej mocy bo zestaw jest bardzo energooszczedny na ten moment, ważne żeby działał stabilnie i bezpiecznie przez pol roku, bo wtedy dokupie grafikę i lepszy zasilacz. Dzięki.

Edytowane przez Eladril

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i dobry pomysł ale nie przepadam za używkami. Jesteś pewien że ten Fortron stanowi lepszą alternatywe?

 

No i 350W nie będzie stanowiło problemu dla tego zestawu? Chce grac na zintegrowanej w grafice w starsze gry.

 

Nawet może SSD dołoże za 2-3 miesiące więc tez chciałbym że było było ok.

Edytowane przez Eladril

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowszego typu ale używany Dołączona grafika Sam nie wiem.. a z tymi wtyczkami to sie pomylilem, tamten ma 2.

Musze skorygować samego siebie raz jeszcze. Ten sklep sprzedaje rożne modele w tej samej cenie, oprócz tego PNF jest na przykład FSP350-60GLN, który wydaje sie ciekawszy (80+), nowszy.. a cena ta sama.

Edytowane przez Eladril

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...