Skocz do zawartości
Send1N

Restart komputera (przeglądarka)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam złożyłem koledze średniej klasy komputer do gier i wszystko jest cacy testowałem sprzęt kilka godzin gry chodzą bez problemu system także dzisiaj graliśmy razem przez sieć 4 godziny w counter-strike 0 problemów , nasza klasa , poczta , facebook wszystko jest ok problem pojawia się przy próbie pobrania np ccleanera np z instalki lub dobreprogramy wtedy odrazu komputer się resetuje Dołączona grafika Co to może być bo ja jestem bezradny nie wiem jak mu pomóc a kompa ja składałem więc jestem troszkę w nie miłej sytuacji Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez specyfikacji trudno diagnozować...

Może któraś z kości pamięci wali błąd a może płyta ma nie do końca dobrą kompatybilność z pamięciami na których to złożyłeś a może bios płyty ma bug (oczywiście wgrałeś najnowszy możliwy?)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat płyta i pamięci sprzedałem mu moje ktore wymieniłem dzień wcześniej więc ustawienia są wszystkie takie same a płyta i pamięć 100% sprawna komputer miał być do 1200 zl bez monitora więc udało się tak to złożyć:

Specyfikacja to : Chieftec 500W , GA-MA770 UD3 rev 2.0 , Phenom ii x4 955 , Patriot 2x2GB 800 Cl4 , Radeon HD 4850 Zalman z sterownikami Catalyst 11.11 podobno tylko one działają prawidłowo żadne nowsze , Karta sieciowa jest zintegrowana Realteka na płycie. Bios na płycie jest ten sam który był u mnie najnowszy FKd

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDD wd caviar sata ii


A więc tak teraz jestem u tego kolegi i problem wyglada inaczej niż on mi to opisał przy wpisaniu np ccleaner czy innej instalki w google komputer grzecznie zamyka sam przeglądarke po chwili zamyka sam gg a za chwile zamyka system i ponownie go uruchamia nie jest tak że komputer odrazu się resetuje . W trybie awaryjnym z obsługą sieci wszystko jest ok normalnie mogę pobierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDD wd caviar sata ii

A więc tak teraz jestem u tego kolegi i problem wyglada inaczej niż on mi to opisał przy wpisaniu np ccleaner czy innej instalki w google komputer grzecznie zamyka sam przeglądarke po chwili zamyka sam gg a za chwile zamyka system i ponownie go uruchamia nie jest tak że komputer odrazu się resetuje . W trybie awaryjnym z obsługą sieci wszystko jest ok normalnie mogę pobierać

Twój komputer jest zainfekowany. Polecam zainstalować antywirusa i przeskanować nim system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...