Skocz do zawartości
madebyjk

Laptop do 5000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem na etapie szukania laptopa. Mój budżet to maksymalnie 5000, ale jeżeli bym znalazł coś naprawdę interesującego, to mogę podciągnąć do 5500zł

 

1) Kwota przeznaczona na zakup: 5000zł

2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość): 17,3 cala, full HD

3) Główne zastosowanie: Gry(seria Assassin's Creed, Crysis itp), programowanie, grafika 3D(Blender, Cinema 4D), filmy, internet

4) Miejsce użytkowania: głównie w domu

5) Wymagania specjalne: matowa matryca, nagrywarka Blu-ray, Windows 8 (potrzebny do developerki), miejsce na dwa dyski twarde

6) Osobiste preferencje: nie przepadam za Acer'em(dwa kupione w krótkich odstępach, padły niemal zaraz po gwarancji) i HP(wszystkie, które używałem strasznie się przegrzewały)

7) Własna propozycja: obecnie rozważam ten model: http://www.x-kom.pl/...win8-gt750.html

 

Na innym forum zaproponowali mi XNOTE'a, ale nie uważam by był to dobry wybór, bo będzie na pewno droższy od wyżej wymienionego ASUS'a: http://forum.benchmark.pl/topic/96280-laptop-do-5000/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.x-kom.pl/p/154703-notebook-laptop-17-3-toshiba-qosmio-x70-a-10n-i7-4700mq-16gb-1000-win8p-szary.html?partnerid=100487700&sm12=MjY=&ts=1377170407&token=df90822c462d991b8c4e95eb4401a918

dokładnie taki sam co Ci podałem tylko ja nie chciałem za mocno naciągać Cię na koszty

- i podałem z 4GB Ram -a myslałem ze w przyszłości sobie dołozysz

Ale jak dasz radę dołożyć to będzie super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

podepnę się pod temat bo również zastanawiam się nad laptopem który głównie przeznaczony będzie do gier.

laptop z uwagi na to że nie mam miejsca na stacjonarkę.

budżet ~ 5k zł.

temat przejrzałem i już wiem co polecacie.

jednak mam pytanie odnośnie serii alienware m17. czy warto w ogóle się zastanawiać nad tymi produktami?

kupowany w polsce by nie był. raczej ściągany z US&A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

podepnę się pod temat bo również zastanawiam się nad laptopem który głównie przeznaczony będzie do gier.

laptop z uwagi na to że nie mam miejsca na stacjonarkę.

budżet ~ 5k zł.

temat przejrzałem i już wiem co polecacie.

jednak mam pytanie odnośnie serii alienware m17. czy warto w ogóle się zastanawiać nad tymi produktami?

kupowany w polsce by nie był. raczej ściągany z US&A.

Uwzględniłeś ewentualne cło?

 

Samemu nie opłaca się ściągać, gdyż koszta(choćby wyżej wymienione) odczuwalnie podwyższą ostateczną cenę zakupu.

 

Mamy kilku sprzedawców na allegro. Jak ktoś chce kupować tanio to czemu by nie. Jednakże nie licz na FV, a nawet jakikolwiek dowód zakupu.

Do 4500zł można było wyrwać ciekawego refuba Alienware M17x R4 z AMD HD7970M oraz i7, ale to dawno było.

 

Do pięciu tysięcy warto rozglądać się za Clevo. Możliwości jest wiele, konfiguracji i miejsc - nabyć u polskiego dystrybutora, zza granicą lub jakąś używkę.

Sam sprzedaje swojego własnego, ale w ramach regulaminu zapraszam na PW Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...