Jump to content
Sign in to follow this  
majkel_94

A-Data SSD XPG SX910 256GB - TANIO!

Recommended Posts

SPRZEDANE!

----------

Czołem Dołączona grafika

Mam do sprzedania bardzo dobry dysk SSD firmy A-Data - model XPG SX910 o pojemności 256 GB.

Dysk jest bardzo szybki, wg specyfikacji producenta osiąga takie prędkości:

256GB Performance (ATTO):

Read: Up to 555 MB/s

Write: Up to 535 MB/s

Multimedia Data Transfer (AS-SSD)

Read : Up to 500 MB/s

Write : Up to 320 MB/s

MAX 4K write IOPS up to 91K

Jego wydajność potwierdzają testy zagranicznych portali Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Sprzedaję, ponieważ po zainstalowaniu systemu, kilku programów i bfa została mi masa niewykorzystanego miejsca Dołączona grafika A że mam dużo wydatków, to nie chciałem by się miejsce marnowało, więc kupiłem tanio taki sam model, tyle że o pojemności 128 GB Dołączona grafika

Kilka rzeczywistych fotek:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dysk jest oczywiście w pełni sprawny, używany raptem kilka dni. Zrobiłem serie testów porównując wydajność do kolegi Samsunga 840 i potem postawiłem system, lecz ponad 150 GB niewykorzystanego miejsca skłoniło mnie do formatu i schowania do pudełka Dołączona grafika

Screen z programu SSD Life:

Dołączona grafika

Sprzedaję pełen zestaw - dysk wraz z akcesoriami i kluczem do Acronisa, w oryginalnym opakowaniu. Wszystko jak na fotkach Dołączona grafika

Cena: 549zł Dołączona grafika + KW (wysyłka kurierem ok. 16zł)

W sklepach ceny zaczynają się od 850zł, tak więc jest to nie lada okazja za tak świetny SSD Dołączona grafika

Kontakt:

- PW forumowe

- GG: 5586250

- tel: 794-837-693

- mail: michal.ly[at]wp.pl (zamienić [at] na @ - zmyłka dla spambotów)

Niestety w trakcie remontu gdzieś podziałem wszystkie papiery do całego mojego sprzętu i najprawdopodobniej trafiły one bezpowrotnie do kontenera z makulaturą. Dlatego oferuję miesięczną gwarancję rozruchową, sprzęt jest w 100% sprawny, bez żadnych defektów Dołączona grafika

Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania i oferty Dołączona grafika

Pozdrawiam,

Edited by majkel_94

Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.