Skocz do zawartości
abes99

Jaki zasilacz SFX?

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje małe HTPC do okazjonalnego grania (plazma HDReady 1024x768). Zestaw będzie składał się z Pentium G2020, H61, 4GB, SSD128GB w obudowie Silverstone Sugo SG05BB-Lite, do której wchodzi zasilacz SFX. Początkowo pewnie w zestawie wyląduje Radek HD6670 (którego mam), docelowo może jakieś HD7770/7790. Szukam jeszcze jakiegoś taniego zasilacza SFX do tego zestawu. Zastanawiam się, czy wystarczy używana Delta DPS-300AB-9 (za 30zł na allegro), czy kupić coś nowego (jak najtańszego) np. Tacens Radix Eco 400W (ale jak przeglądam parametry to jakichś sporo lepszych nie ma). A może polecicie coś innego, zakładając że budżet jest dość istotny Dołączona grafika...
 
Edit: znalazłem jeszcze takiego Fortrona FSP300-60GLS (używka ok. 50zł na Allegro), ale wydaje mi się słabszy od tej Delty...

Edytowane przez abes99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też tak mi się zdaje. Ten zestaw nie powinien wziąć więcej niż 200W. Ewentualnie jeszcze rozważam takiego BeQuiet 300W SFX. Na allegro jest niby nówka (powystawowy czy z wyprzedaży), ale z gwarancją 7 dni za 105zł. Pytanie czy warto tyle dopłacić? Czy lepiej nie przepłacać i brać Deltę?

Edytowane przez abes99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...