Jump to content
Sign in to follow this  
Mrsigan

Guitar hero

Recommended Posts

Witam mam problem z grą Guitar Hero Wourld Tour kupiłem sobie  ją nie dawno i chce pograćinstaluje i podłaczam odbiorni gitary i właczam grę i nagle pojawia się komunikat który jest w  załączniku  a jak odebrze odbiornik to gra działa. Ja mam Windows7  i własnie nie wiem od czego to jest pomóżcie prosze. Dołączona grafika Z góry dziękuje

post-203196-0-50272200-1377284174_thumb.png

Rok temu, jak miałem zainstalowana tę grę, to odbiornik podłączałem kiedy chciałem, a gra się zawsze bez problemu włączała, pewnie masz jakiś konflikt programowy

Rok temu, jak miałem zainstalowana tę grę, to odbiornik podłączałem kiedy chciałem, a gra się zawsze bez problemu włączała, pewnie masz jakiś konflikt programowy

Jak to rozwiązać/

Nie mam pojęcia, może płyta jest uszkodzona i źle ci instaluje grę? Spróbuj wymienić grę na inny egzemplarz , albo ściągnij z internetu pirata :)

• Downvote 1

Nie mam pojęcia, może płyta jest uszkodzona i źle ci instaluje grę? Spróbuj wymienić grę na inny egzemplarz , albo ściągnij z internetu pirata Dołączona grafika

A dałbyś jakiegoś linka gdzie mogę to ściągnąć bo ja zabardzo nie gustuje w piratach pls DAj link

• Downvote 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.