Skocz do zawartości
zigu007

Komp do 2300 - gry, internet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wujek planuje zakup nowego komputera w miarę mocnego na kilka lat żeby za chwile znowu nie zmieniać.

Ja średnio ogarniam temat hardware i aktualnych podzespołów, dlatego będę wdzięczny za pomoc.
Komputer dla nastolatków, wiec głownie internet, filmy, gry. Budżet do 2300zł.

 

Ten zestaw jest bardzo fajny: http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_sierpien_2013?page=0,8

Wszystko jest ok tylko cena zestawu jest bez obudowy, a polecana kosztuje 200zł.
Myślałem nad tym, aby wziąć tańszą obudowę i 4GB RAMu, ale to i tak po złożeniu na esc przekracza budżet.

 

Chyba, że ktoś poleci / złoży jakiś podobny, tańszy zestaw do 2300zł od razu z obudową.

Poza tym mam jeszcze pytanie co do skręcania. Czy ogranicza się tylko do posmarowania procka pastą, powkładania odpowiednich części w odpowiednie sloty, przykręcenia śrubek?
Czy lepiej złożyć komputer na takiej stronie jak esc i żeby oni to zrobili?

Sam wymieniałem ostatnio pastę na procku w starszym blaszaki i w laptopie Samsung RF511.

Oczywiście wcześniej czytałem / oglądałem filmiki i nie sprawiło mi to większego problemu, wiec może sam bym go spróbował skręcić.

Pozdrawiam Dołączona grafika

Edytowane przez zigu007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel Core i5-3350P - 645zł

MSI B75MA-E33 -195zł

MSI GTX 660 OC - 693zł

2x 4GB Crucial 1600 MHz - 240zł

Seagate Barracuda 500GB -200zł

Corsair VS 450W -137zł

LG GH24NS95 - 60zł

Obudowa: SilentiumPC brutus M23 - 140zł

lub ponieważ na morele narazie nie ma m23 to brutus 410 + panel usb 3.0 -do 150zł

razem około 2300zł

Co do skręcania to Twój wybór bez różnicy kto go złoży jedyne co to w sklepie po prostu podłączą i z układaniem kabli męczyć sie nie będą ale zawsze można sobie poukładać później

Edytowane przez michalelo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...