Skocz do zawartości
Corgam

Pytanie na temat zestawu komputerowego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Na początku powiem, że jestem nowym użytkownikiem tego forum,

i na komputerach, i ich wnętrzu znam się jako tako, więc proszę mieć to na uwadze :)

Mam do wszystkich tylko jedno pytanie, a mianowicie zastanawiam się nad kupnem nowego komputera do gier,

jeden z moich wujków mieszkających w Niemczech podesłał mi dosyć ciekawy(według mnie) zestaw komputerowy.

I teraz pytanie do was, czy według was ów zestaw nadaje się do kupna, czy nic w nim nie brakuje(oprócz obudowy) i co byście w nim zmienili.

Przesyłam w załączniku plik pdf z jakiegoś sklepu internetowego z omawianym zestawem.

Z góry dziękuje :)

Części do komputera.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw jest błędnie złożony - procesor jest na podstawkę LGA 2011 a płyta posiada LGA 1150.

 

Poza tym, do gier spokojnie wystarczy procesor pokroju Core i5, ale sparowany z lepszą kartą graficzną.

 

Ogółem, za 3500 zł (znacząco poniżej 900 euro) złożyłbym coś takiego:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyFTcsKwjAQ$JeciyTZ3TT4D!LRg3gIbQ6ltUrTIir!u5sYsQjVw!yQyTzu4jyc6qkdxXoviKwWBRNYJplBhMSEQCa!TGkTGRUJDSZSmN1IVs3CyzgUoulOoYrDMTFPqQXIL9$P9sr3LpYDRKks5wZNn4sy1UqdpNeFt9H!n8pzYTrynABKpYMb3bYdfGBJ6SxsGh8aX936ZAS1AuCfS9u5ete50F9ZluLxBOFMUc8*

 

Jeśli zestaw będzie skladany w PL, to warto niektóre części (zasilacz i obudowę) zamienić na Silentium PC, który jest raczej w Niemczech niedostępny.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw jest błędnie złożony - procesor jest na podstawkę LGA 2011 a płyta posiada LGA 1150.

 

Poza tym, do gier spokojnie wystarczy procesor pokroju Core i5, ale sparowany z lepszą kartą graficzną.

 

Ogółem, za 3500 zł (znacząco poniżej 900 euro) złożyłbym coś takiego:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyFTcsKwjAQ$JeciyTZ3TT4D!LRg3gIbQ6ltUrTIir!u5sYsQjVw!yQyTzu4jyc6qkdxXoviKwWBRNYJplBhMSEQCa!TGkTGRUJDSZSmN1IVs3CyzgUoulOoYrDMTFPqQXIL9$P9sr3LpYDRKks5wZNn4sy1UqdpNeFt9H!n8pzYTrynABKpYMb3bYdfGBJ6SxsGh8aX936ZAS1AuCfS9u5ete50F9ZluLxBOFMUc8*

 

Jeśli zestaw będzie skladany w PL, to warto niektóre części (zasilacz i obudowę) zamienić na Silentium PC, który jest raczej w Niemczech niedostępny.

 

"do gier spokojnie wystarczy" czy odpalę wtedy najnowsze gry pokroju Crysis 3, Battlefield 3 na najwyższych detalach czy raczej nie ?

 

I czy będzie możliwość dalszego ulepszania zestawu, dodawania ramu itp. ?

 

Zestaw będzie składany w Polsce, ale raczej myślałem na sprowadzeniem części z Niemiec, bo wychodzi taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...