Skocz do zawartości
Meeffiu

Jaki komputer do gier ? (budżet 3500 - 3600 zł )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do was pytanie, mianowicie jaki komputer (chodzi o samą skrzynkę) do gier kupić, budżet tak jak w temacie 3500 - 3600 zł lepiej jak będzie taniej, ale oczywiście jak trzeba będzie dołożyć te 100 zł a komputer się będzie trochę lepszy to czemu nie :) Chodzi o komputer wyłącznie pod gry, nic innego oprócz internetu na komputerze raczej nie będę robił, nagrywać czy streamować też nie mam zamiaru więc żeby komputer sprawdzał się jak najlepiej w grach :) z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz zestawy podane w tym poście i wybierz sobie któryś . http://forum.purepc.pl/topic/354488-komputer-do-4000-zł/#entry3829469

Dzięki, jednak w tym temacie który podałeś nic się nie dowiedziałem, jest inny budżet, a tam była jedna propozycja z 3200zł, złożyłem swój zestaw i wyszło mi podobnie, tylko w moim jest lepszy procek, nawet karte graficzną można zmienić i wyjdzie z 3600 tylko chyba aż takiej nie potrzebuje, ale nie zmieniając tematu prosiłbym żeby ktoś mi tutaj napisał swoją propozycję, a jeżeli nie to zaraz jeszcze założę temat z tym moim zestawem, podam z 2 propozycję to może będzie łatwiej pomóc :) ale dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam wszystkim, mam pytanie dotyczące zestawów komputerowych do gier, podam wam zestaw i jeżeli byście mogli mi powiedzieć czy będzie on dobry do gier, to będę wam bardzo wdzięczny, możecie skonfigurować ten zestaw, tylko budżet max to 3600zł ale lepiej żeby był tani ale równie dobrze wydajny w grach :) pozdrawiam

 

Mój zestaw : http://www.morele.net/inventory/info/O6lqTz/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPU : I5 3470 - 708 zł 

MB : MSI B75A-G43 - 255 zł

RAM : Crucial 8GB DDR3 1 600 mhz CL 11 - 218 zł

VGA : Gigabyte GTX770 3GB WF3 - 1 552 zł

 

HDD : Seagate Baracuda 1TB SATA III - 239 zł

DVD-RW : Samsung SH-224DB - 57 zł

Buda : Zalman Z9 Plus - 204 zł

PSU : SPC Deus M1 550W - 235 zł

 

Razem : 3 468 zł

To zestaw reydena. Ważne że karta nie złapie zadyszki za rok albo dwa. Jeżeli chcesz największej wydajności w grach to bierz gtx 770 i i5 3470. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie podkręcasz procesora to proponuję coś takiego:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyNjbEOwjAMRP$Fc4WS2Gkp$4AYGRBD1GaIGlrUtEKA!HfiqKCIhQ72ye!suydcx6Gduwl2J6B6S1BEQYwiltFasxDq8kOoVCwoajZIVNn7$zkX4PwQGq6UkcjMzW$5c69Ob2xvOFxhipGUf6gybf1txARknTatL1rKwnyJZYC6YjSayRy60YaIpFrA3tngbPPo0yPiho1b50179Cb090gFvN7wxE$n

Czyli i7+ najwydajniejszy radeon. Będzie wydajniejszy od Twojego, no chyba że podkręcasz procesor.

Edytowane przez KapitanZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że I7 nie bardzo pasuje do gier , HT i dodatkowe cache mało kiedy się przydaje - I5 sprawuje się równie dobrze a kosztuje mniej .

 

Co do HD7970GE i GTX770 , obie karty mają podobną wydajność . 

 

HD7970 tańszy ale GTX ma lepsze chłodzenie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...