Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problemik odnośnie wyboru procesora i płyty głównej mianowicie, jaki kolor dominuje teraz na rynku czerwony czy zielony Dołączona grafika
 
Mój stary setup do rozbiórki zawsze coś można zarobić: 
q6600 g0 
GTX 460 768 v1 
Gigabyte EP45c 
2x2GB 800MHZ Patriot 
Zasilacz OCZ 500W StealthXStream 2 
Dysk 500gb 
Nagrywarka 
 
Części pogrubiona czcionka może da radę wsadzić do nowego sprzętu, zasilacz na gwarancji kupiony w zeszłym roku więc daje radę. 
 
Póki co składam nowy zestaw i wybrałem następujące części: 
Grafika : Gigabyte 7970(przywiązałem się do kart graficznych tego producenta Dołączona grafika) (gdyż mogę dostać go za 1000zł no chyba że macie jakieś inne propozycje w tej cenie może gtx 760 / 670 ?) 
Zasilacz : OCZ ZT 650W (może coś innego polecacie) chyba że wystarczy mój stary OCZ 500w stealthxstream 2 (OC w przyszłości może wchodzić w grę więc nie wiem czy 500w wystarczy) 
Ram: 2x4 gb 1600mhz (Corsair 1600Mhz c9 a moze warto dolozyc do c8 50 zł ? )  
 
Teraz co najlepiej będzie pasować w stosunku jakość cena odnośnie płyty głównej i procka.
AMD proponuje 8350 za 800zł do tego płyta główna z najlepszymi recenzjami w stosunku jakość/cena to ASRock FX990 Extreme4 co daje sumę około 1400zł
Intel oferuje i5 4670k + ASRock Z87 Extreme 4 co daje mniej więcej również 1400 zł

I co tu teraz robić. 
Dzięki za wszelkie odpowiedzi Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...