Skocz do zawartości
Salah Ad-Din

GoPro Hero3 – czyżby serwis :/

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem dwa dni temu kamerkę hero GoPro Hero3  i powiem że jestem troszkę rozczarowany. Wszyscy piali z zachwytu ,a ja nie :/ Mam nadzieję że to chwilowe i jakims sposobem przestaną dokuczać jej takie dolegliwości :

 

- wystarczy że pojawi się jakiś prześwit słońca np między drzewami, za oknem to w nagranym filmie się to ukarze jako wniebowstąpienie [ jak by świeciło 100 razy bardziej ]

- w ciemniejszych pomieszczeniach robi się straszna pikseloza

 

mam nadzieję że jak wgram najnowsze oprogramowanie to to pomoże a jak nie to czeka mnie serwis :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgranie softu nic nie dało ,a na domiar złego zauważyłem że sie strasznie grzeje bateria w kamerce cała ciepła przez to kamerka jest :/  i szybko sie rozładowuje :/

Kurcze mogłem kupić Soniacza !! idę na forum gopro wypytać jak nic nie wskóram to musze znowu kase szykowac http://serwisko.pl/detale-425-0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak będziesz się dalej do sprawy zabierał jak do jeża to do usranej śmierci nic nie załatwisz.

 

Brat na początku miesiąca kupił pełen komplet z bacpackiem i miliardem uchwytów i jest zadowolony. Grzanie to normalny objaw działania tej kamery. Wg. instrukcji czas nagrywania to do ~1,5 h w zależności od trybu.

 

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jak tak będziesz się dalej do sprawy zabierał jak do jeża to do usranej śmierci nic nie załatwisz." wiem wiem :/

 

czasowo teraz z niczym nie wyrabiam :/

 

faktycznie wszyscy pisza że się grzeje , kupiłem dwie dodatkowe bateryjki już tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...