Skocz do zawartości
KOMUNA

Kto da więcej na GeForce?

Rekomendowane odpowiedzi

cfg jak w opisie:

proc idzie na 13x166, 1.7V

3dmark 2001SE ==> 12215;

Mysle ze jak na taki cfg to calkiem spoko wynik :>?!

Moze udalo by sie wiecej wycisnac ale bylby to nieznaczny wzrost (posmarowac pasta pamieci i GPU i bardziej docisnac radiator no albo zamontowac WC :D ) no i oczywiscie mocniej proca skrecic .  :P 

pozdro enjoy :)

jak przy kreceniu proca prezeszkadza ci temp to zainwestuj w paste na prawde dużo pomaga ja przy tym samym coolerku co ty i małym tuningu moge zapodac 2.23v na cpu wiec wiesz napięcie >mhz
ze co? Tyle na procu? Nie boisz sie ze pojdzie ci do nieba? Jakie masz temperatury? I takie pytanie... jakbys puscil proca na 1,8V to ile max wyciagniesz?

 

A co do GF. JA najbardziej bylem uradowany ze swojego bylego leadeka winchwasta ti200. B.ladnie sie krecil. Mialem na nim okolo 10k w 3dmarku na malym oc proca ( 166FSB )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI KT4V

2200@2400ATHLON

512Mb

G4Ti4200 Prolink 250/500 podniesione 260/570

3DMark2001 - 11800

3DMark2003 - 1450

 

powiedźcie mi co jest grane nie moge podnieść mojej karty więcej niż to co jest w wyniku 260/570 bo mam artefakty, może ktoś mi pomoże , nie ponosiłem napięcia na karcie i czy lepiej podniść jądro czy pamięci, pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cfg jak w opisie:

proc idzie na 13x166, 1.7V

3dmark 2001SE ==> 12215;

Mysle ze jak na taki cfg to calkiem spoko wynik :>?!

Moze udalo by sie wiecej wycisnac ale bylby to nieznaczny wzrost (posmarowac pasta pamieci i GPU i bardziej docisnac radiator no albo zamontowac WC :D ) no i oczywiscie mocniej proca skrecic .  :P 

pozdro enjoy :)

jak przy kreceniu proca prezeszkadza ci temp to zainwestuj w paste na prawde dużo pomaga ja przy tym samym coolerku co ty i małym tuningu moge zapodac 2.23v na cpu wiec wiesz napięcie >mhz
ze co? Tyle na procu? Nie boisz sie ze pojdzie ci do nieba? Jakie masz temperatury? I takie pytanie... jakbys puscil proca na 1,8V to ile max wyciagniesz?

 

Raz sie zyje mam ztuningowanego zalmana 6000a cu i temp nie przekracza 60z w stres z 1.8v wyciągnie gdzieć 2300mhz zależy jakie fsb dam

A co do GF. JA najbardziej bylem uradowany ze swojego bylego leadeka winchwasta ti200. B.ladnie sie krecil. Mialem na nim okolo 10k w 3dmarku na malym oc proca ( 166FSB )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ti 4200 winfast 128mb 320/623.fortron 300W. 14200 3dmark 2001 se

czemu ten fortron 300W tu zaistniałczyżby to on cie oraniczał....
sory kopiowalem z podpisu i nie zauwazylem , nie wiem czy mnie w czyms ogranicza , ale to jest raczej jego szczyt mozliwosci ,jedak aby to stwierdzic potrzebowal bym z 400W pochodzacych z jakiejs dobrej firmy.ale jestem zadowolony bo dalem za niego 85zl. a tak poza tym to na jakim chlodzeniu ty zes osiagnol swoj wynik proca i grafy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w 3dmarku 2001 5080 punktów przy maxymalnie wykręconej grafie. Taki mały wynik to chyba wina najnowszych dętek, wiek ktoś z kąd ściągnąć detonatory 4072 ? Bo na stronie nvidii są tylko najnowsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GAINWARD Gf3Ti-200 GS 450 @ 230/500 + Duron 1600 , 3Dm2k1 - 8366 http://service.futuremark.com/compare?2k1=7419892

 

GAINWARD Gf3Ti-200 GS 450 @ 230/500 + Duron 1600@2000 , 3Dm2k1 - 9079 http://service.futuremark.com/compare?2k1=7475746

 

PROLINK Gf2Ti no o/c + Duron 1300 , 3Dm2k1 - 4333 http://service.futuremark.com/compare?2k1=6202435

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w 3dmarku 2001  5080 punktów przy maxymalnie wykręconej grafie. Taki mały wynik to chyba wina najnowszych dętek, wiek ktoś z kąd ściągnąć detonatory 4072 ? Bo na stronie nvidii są tylko najnowsze.

to chyba wina sdramow

bo ja na sprzecie z podpisu po max wykreceniu mam 9330 pkt na najwyzszych sterach :|

ja powiedzial bym ze to moze byc wina tez plyty glownej NO ALE ECS to najelpsza plyta na swiecie i jestem pewien ze ona ci tylko zawyza wynik

 

Imo taki sam wynik ma kumpel na athlonie 1333 tunderbird 512 (sd)ram i gf2 ultra 64 ddr ;) płytka asusa na kt 133

 

(prosze lukasrz o nie ublizanie mi i mojej wypowiedzi gdzy zyejmy w wolnym kraju i mam prawo do swojego zdania !!!!!!!! a ty nie masz prawa w jakikowliek sposb przesladowac mnie za moje i tylko moje zdanie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tyle:

http://service.futuremark.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectdetails&projectType=6&projectId=7480103

Detonatory 43.45, grafika przekręcona na 325/650, standardowe chłodzenie na karcie i nie da się więcej. Procek - 200X11.5, reszta jak w podpisie.

 

pozdrawiam.

U mnie wyskakuje "The project id is not valid - please check the URL." :? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5200 pkt w 3dmark2001.. na tym co nizej na najmniejszych detalach... nie pamietam dokladnie ale 4300 pkt na standardowych ustawieniach 3dmarka ale nie dam sobie glowy obciac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...