Skocz do zawartości
ath

Fifa 14

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie od momentu, kiedy wprowadzili możliwość regulacji slidersów (czyli od fify 12) mam wrażenie (na domyślnych slidersach na 50), że moi zawodnicy są mega ospali, wolni, nie wystawiają się na pozycje itp.a ciężko jakoś zdrowo to wyregulować samemu, bo to wiąże się z godzinami testów itp. a nie chcę też przesadzić i zrobić z drużyny mega koxów ;> Jednak najlepiej mi się grało w fife 11 jeśli chodzi o odsłony na nowym silniku graficznym, tam gra była mega dynamiczna i płynna, kolejne wersje jakoś do mnie nie przemawiają więc może będzie dobra okazja na reaktywację nowego pes..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nowy PES zrywa beret, Ci co już grali we wczesne demo a także Ci co grali w nowe demo na x-a które wyszło wczoraj. Fajnie, że na koniec starej generacji Konami w końcu wróci na tron i to z jaką jakością ;) Ale nie ma się co dziwić w końcu fox egine ;]

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nowy PES zrywa beret, Ci co już grali we wczesne demo a także Ci co grali w nowe demo na x-a które wyszło wczoraj. Fajnie, że na koniec starej generacji Konami w końcu wróci na tron i to z jaką jakością Dołączona grafika Ale nie ma się co dziwić w końcu fox egine ;]

 

Przeciez tak jest co roku Dołączona grafika Zbiorowy orgazm na forach w temacie nowego pesa. A finalnie i tak dostajemy drewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nową fifę raczej odpuszczam.. jak już mam grać w gałę to chyba bym 11 odkurzył. Dołączona grafika

Obyś się nie mylił ojejku, bo lipa będzie na max.

Co śmieszne demo pes14 już chyba jest na konsole a na pc mają podobno wydać dopiero po wypuszczeniu pełnej wersji, mam nadzieję że to żart.

W sumie to szkoda mi fify, ma genialną animację, która kładzie pes na łopatki, tylko coś mi nie pasuje z balansem i szybkością gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mylę się, demo jest na xboxa, na ps3 wyciekła wersja wczesne z 2 tyg temu, na pcta będzie zaraz po premierze. To nie jest żart, argument był taki, że rok temu (i nie tylko rok temu) z dema scena potrafiła zrobić prawie cała grę Dołączona grafika Inny powód opóźnienia dema to taki, żeby zagrać w grę z "prawie" finalnym kodem. Nie będę przytaczał opini ludzi co grali, nie tych niedzielnych graczy, tylko hardkorowych Dołączona grafika na evoweb chociażby, możecie zajrzeć sami Dołączona grafika Szkoda tylko, że trzeba było czekać od 2007 (PES6?) no ale lepiej późno niż w cale ;] Poczekaj aż zobaczysz animację w PES-ie, fani fify nawet nie sądzili że im to przez gardło przejdzie iż PES ma lepsze animacje. Nie chodzi tylko o prostą jedną animację ale także przechodzenie z jednej do drugiej, ale widać to było nawet jeszcze na zwiastunach, czy też gameplayach z MGS5.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath przerstań z tym drewnem Dołączona grafika zagraj najpierw. Jak dalej będziesz sądził, że to drewno to może czas zastanowić się z czym jest problem, animacją czy ze samym sobą ? Dołączona grafika Jeszcze kilka dni do permiery na PC. Na yt to jest 30fpsów w porywach, jestj edynie kilka filmików raptem z close camery gdzie widać te cudne animacje i nawet 30fpsów z yt nie popsuje ich.

 

Trochę się śmietnik tutaj zrobił o PES-ie a temat o fifie. Pewnie wiecei, ale wyszedł mod do dema fify dodający sporo zespołów i stadionów.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath przerstań z tym drewnem Dołączona grafika zagraj najpierw. Jak dalej będziesz sądził, że to drewno to może czas zastanowić się z czym jest problem, animacją czy ze samym sobą ? Dołączona grafika Jeszcze kilka dni do permiery na PC. Na yt to jest 30fpsów w porywach, jestj edynie kilka filmików raptem z close camery gdzie widać te cudne animacje i nawet 30fpsów z yt nie popsuje ich.

 

Trochę się śmietnik tutaj zrobił o PES-ie a temat o fifie. Pewnie wiecei, ale wyszedł mod do dema fify dodający sporo zespołów i stadionów.

 

Pograłem w pełną wersję i jednak w tym roku także odpuszczam PES, jednak długie katowanie dema fify przekonało mnie i póki co zostaje w stajni EA. Ja jestem estetą i mów co chcesz, ale animacja i feeling fify rozkłada na łopatki ten z pes, nowy silnik, który wprowadzili w fifie 11 na pc jest mega, co roku go ulepszają a w pes szczerze mówiąc gdybyś mi nie powiedział, że jakiś nowy silnik jest to bym w ogóle nie poczuł. ;> Dla mnie jest bardzo podobna do poprzedniej części, widocznie już za bardzo fifą przesiąkłem, że nie mogę się od kilku lat przegryźć przez PES a kiedyś to on był n1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z trybem kariery. Otóż w każdym klubie w którym rozpoczynam po kilku meczach najlepsi zawodnicy chcę odejść, ponieważ nie czują się dobrze w tym klubie. Odrzucam wszystkie oferty aż zarząd bierze sprawy w swoje ręcę i sam przyjmuję ofertę za gracza. Grając Barcą kupiłem Ribery'ego, a po kilku meczach Messi chciał odejść. Zarząd puścił go do Realu Dołączona grafika  Teraz w Arsenalu wymieniłem Giroud na Lewego z dopłatą i po kilku spotkaniach Wilshere źle się czuje w drużynie Dołączona grafika O co biega? Miał ktoś podobny problem?

Edytowane przez bokus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam.

 

Mam pytanie. Co prawda chodzi mi o Fifę 12 ale nie chce dla jednego pytania zakładać wątku tym bardziej że problem jest techniczny.

 

Grałem w 12 i dostałem klucz do Euro 2012. W Origin dodałem grę i wszystko ładnie pięknie. 

Wchodzę w gre i w zakładce Euro 2012 nadal jest kup gre lub podaj klucz choć widzi dodatek jako dodatki posiadane. Podaję klucz a on do mnie że klucz już został wykorzystany. Oczywiście został ale przeze mnie. Jak rozwiązać ten problem? Przeinstalowałem gre lecz to nie pomogło.

 

Jakiekolwiek sugestie proszę.

 

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi raz zniknęła gra z origin, była widoczna ale nie mogłem jej ściągnąć, na szczęście hindus z supportu na live chacie mi pomógł i po godzinie mogłem już grać.

http://help.ea.com/en/chat/initialize/- to chyba była ta stronka, podstawowy angielski oczywiście wymagany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...