Skocz do zawartości
mitm

SSD 128GB - OCZ Vertex450 czy Plextor M5S

Rekomendowane odpowiedzi

Porownajcie jeszcze z Crucial m4 128gb:) Zastanawiam sie akurat nad

 tymi trzema dyskami... M4 starszy, ale w 25nm i takie tam... Mam dylemat no i ciekawi jak radzi starsza konstrukcja z nowym plextorem m5s i vertex 450:)  Dysk pod system + pare programow i 2 gry.

Za kilka dni będzie porównanie tych dysków, wyniki już mam, OCZ w realnych zastosowaniach zwykle wypada trochę lepiej, ale walka jest wyrównana. 

Edytowane przez Hawk_v90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plextory są praktycznie bezawaryjne.

Trwałość nie jest problemem żadnego dysku SSD...

 

Pod system pomiędzy mało którymi dyskami czuć różnicę. Między tymi wolniejszymi a najszybszymi minimalnie czuć różnice podczas instalowania czegoś.

Pomiędzy 450 a M5S nie odczujesz żadnej - to są dyski tej samej klasy. I musiałbyś patrzeć na stoper. Na każdym* SSD będzie super szybko.

 

 

*jest parę małych wyjątków ale o takich tu nigdy nie wspominamy i nie proponujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a słyszeliście o takim patencie.... mój znajomy kupił właśnie nie dawno Plextor'a M5S i dysk działa tylko przez przejściówkę molex>sata mowa oczywiście o zasilaniu. Zasilacz nowy rok temu kupiony OCZ'a dyski hdd i stacje dvd działają bez problemu przez wtyczki zasilające sata. Jaja jak berety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a słyszeliście o takim patencie.... mój znajomy kupił właśnie nie dawno Plextor'a M5S i dysk działa tylko przez przejściówkę molex>sata mowa oczywiście o zasilaniu. Zasilacz nowy rok temu kupiony OCZ'a dyski hdd i stacje dvd działają bez problemu przez wtyczki zasilające sata. Jaja jak berety.

Coś ma uwalone. Mam 3 takie dyski i wszystkie działają normalnie, wpięte w SATA. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...