Skocz do zawartości
save87

Monitor 27" w przyszłości do Eyefinity

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W sumie wybrałem już jeden monitor ale jakoś nie jestem do końca pewny co do trafności wyboru.

Potrzebuje monitor 27", FullHd, możliwie jak najmniejsza ramka wokół matrycy (zastosowanie go w niedalekiej przyszłości jako eyefinity). 

 

Monitor będzie służył powiedzmy w: 50% gry, 30% internet, 20% filmy.

 

Ten monitor spodobał mi się pod względem wizualnym - niski profil ramki, ceny no i wielkości.

Na stronie jest napisane że ma opóźnienie 14ms a w innych miejscach widziałem że 5ms to pewnie GTG. Czytałem opinie jednego użytkownika i mówił że żadnych smużeń w grach nie zauważył.

 

http://www.morele.net/monitor-led-lg-27ma73d-pz-z-tunerem-tv-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-27-ips-fhd-5mln-1-scart-2xhdmi-dvi-usb-570205/

 

Może ktoś zna ten model i może coś o nim powiedzieć a może ma ktoś do zaproponowania jakiś inny model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co Ci model z tunerem TV?

 

No właśnie ... no chyba że potrzebujesz mieć telewizor, przy zwykle wyłączonym PC. Bo jeśli PC i tak zwykle działa, to lepiej mieć wewn. tuner (najlepiej na PCI-E), by móc sobie coś np. nagrać/używać timeshift itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuner jest tam jakby to powiedzieć dla mnie ewentualnym bajerem do którego nie "dopłacam". Najprawdopodobniej w ogóle nie będę jego używał. Nie szukałem monitora z tunerem a w wyborze tego monitora sugerowałem się innymi aspektami więc kwestii tunera nawet nie chce poruszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze że to jest masakra że tyle czasu minęło i na rynku jest raptem 1 model monitora do eyefinity  ten z półokrągłym wyświetlaczem za 20 xxx zł, a Ci którzy naprawdę chcą mieć eyefinity bez ramek, muszą przerabiać monitory ;/

 

 

co do eyefinity, sam złożyłem na chwilę zestaw z '50 i po bokach 2 x '37 calowych tv. 

Efekt był słaby, bo żeby zobaczyć coś na bocznych ekranach trzeba ruszyć głową, więc zdecydowanie nie warto przesadzać z wielkością ekranów. 

Edytowane przez Dwd89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eyefinity ani NV Surround nie są wcale popularnymi rozwiązaniami. Oczywiście jest gromada ludzi która się w to bawi, ale jest to kropla w morzu. Nikt nie będzie inwestował nadmiernej ilości gotówki w nie całkiem pewny rynek zbytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...