Skocz do zawartości
Viperus

Wymiana Q6600

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana procesora przy obecnej karcie grafiicznej Radeon 4890 nic nie da. Trzeba by wymienić całą platformę razem z GPU. Inna sprawa że wymieniłbym 4 rdzeniowy całkiem wydajny procesor na 2 rdzeniowy. IMO bardzo chybioy pomysł. Zwłaszcz że gra tylko World Of Tanks.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka- wot używa tylko jednego rdzenia. Tak panie i panowie, najpopularniejsze free mmo używa jednego rdzenia i zmieni się to dopiero w przyszłym roku, tzn wprowadzenie havoka który będzie działał na drugim rdzeniu. Dlatego we wszystkich testach tej gry proce amd dostają tak po pupie. Wymiana na szybko taktowanego pentiuma poskutkuje sporym wzrostem wydajności. Tapatapatap i9001 CM10.2

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...